• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

צ'ט לפורום.

Mek31

פונדקאי ותיק
זה לא הפעם הראשונה אבל עקב כל מיני סיבות ניראה לי שזה לא יכול להזיק ורק יכול להוסיף. לא ניראה לי גם שזה היה כל כך קשה להוסיף את זה.
הרעיון זה שבחלק העליון של הפורום (לאורך כל העמוד כמו תגית ספיילר) מתחת לוויני יש כפתור צ'ט, שלוחצים עליו ניתן ליראות את ההודעות האחרונות שנכתבו ולהוסיף חדשות.
אז מי בעד?

ביפ.

PeskyTiger אמר/ה:
מכל מיני סיבות, נראה לי שזה יכול להזיק ולא להועיל.
בכל מקרה, מה אתם צריכים אותנו? תפתחו חדר בIRC ושלום על ישראל.
איך זה יכול להזיק? זה אחלה מקום לפריקת ספאם ודרך טובה יותר להגיד "אני חדש".
ומה זה IRC?

הקפצה.
אני בעד הרעיון. זה מקום נחמד לדבר עם חברים מהפורום, במקום לדבר בה"פ, ולגמור את כל התיבת דואר שלך. באמת, למה לא? למה שהוא יושחת?

גארל אמר/ה:
הקפצה.
אני בעד הרעיון. זה מקום נחמד לדבר עם חברים מהפורום, במקום לדבר בה"פ, ולגמור את כל התיבת דואר שלך. באמת, למה לא? למה שהוא יושחת?
כן, בהחלט. זה יהיה אחלה רעיון - ככה אני אוכל לדבר עם אנשים במקום במסנג'ר, ולתאם איתם דברים בלי להשתמש בתוכנה המעצבנת הזו [היא עושה לי וירוסים]. פרט לכך, אפשר יהיה לשחקק ככה בהרפתקאות! זה רעיון גאוני!

אני גם בעד.
הקרבות בפורום יהיו הרבה יותר נוחים,יוכלו לזרום כמו במשחק רגיל(ממש לא כמו הדבר האמיתי,אבל דומה)
ואתם אומרים שהוא יושחת?מה זאת אומרת?אם בצ'ט יהיה מושחת אז למה לא מושחת בפורום?זה הרי אותם אנשים.

חזרה