• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

הקפצת נושאים - שאלה

Chief

פונדקאי מהשורה
אני מבין (או לפחות מאמין שאני מבין) את השיקולים שמאחורי איסור על הקפצת נושאים. אני גם נגד. אבל עלתה בפורום אחר השאלה הבאה -
אם יש לי משהו מעניין שלא נאמר כבר בנושא לומר, אז עדיף שאקפיץ או שאפתח נושא חדש? (או בכלל לא, וזה מאוחר מדי...)

אם זה משהו מעניין שבאמת תורם לדיון ובאמת יכול להחיות אותו אז סבבה תגיב גם בנושא מלפני חודשיים (כמו כן, אף אחד לא ישב עם סטופר ויבדוק מתי עבור שבועיים, אם עברו 16 יום מהתגובה האורחנה נגיד ואתה מגיב אז אני לא חושב שמישהו יעשה לך משהו)

אגב, אם משהו ממש עתיק, אז פשוט תפתח עץ חדש, עם קישור לעץ המקורי וציטוט להודעה שאתה מגיב עליה, ותגיד מה שרצית להגיד.

אבל שים לב פסקי, בדרך כלל כשמקפיצים נושא זה לא נושא בן 1000 שנה, זה נושא מתחתית העמוד של הפורום... אף אחד לא חופר (מלבד כמה משוגעים בזמן האחרון אני חייב להודות) לשנת 2004 ושולף משם נושא...

דון גובלאונה אמר/ה:
אבל שים לב פסקי, בדרך כלל כשמקפיצים נושא זה לא נושא בן 1000 שנה, זה נושא מתחתית העמוד של הפורום... אף אחד לא חופר (מלבד כמה משוגעים בזמן האחרון אני חייב להודות) לשנת 2004 ושולף משם נושא...
עשיתי את זה פעם. אני לר אוה בעיה בהקפצת עץ, בתנאי שזה "לשמה".

אני עומד להקפיץ את העץ של הציטוטים המצחיקים.

חזרה