• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

שאלה: איך נרשמים לפורום

להירשם - הכי פשוט בעולם. בקבוצת הקישורים בראש העמוד (בין הלוגו של הפונדק לזה של כוכבי כסף), הלינק השמאלי בשורה העליונה הוא "הרשם". הקלק עליו ועקוב אחר ההוראות.

להימחק - אין לי מושג למה מישהו ירצה לעשות משהו כזה, אבל שלח הודעה פרטית למנהל הפורום (The Oldman) ובקש ממנו באופן פרטני, הוא יוכל לעזור לך.

למעלה בעמוד (כל עמוד) יש קישור בשם "הרשם". עקוב אחר ההוראות. אם אתה לא רוצה תסביך אז תקליק "מעל גיל 13". זה באמת לא משנה. אתה צריך לבחור שם, סיסמה ולכתוב אי-מייל (זה לא לבדיקת הרשמה). ברגע שאתה לוחץ על "שלח" אתה יכול להתחבר. אם אתה רוצה להימחק אתה צריך לבקש מהמנהלים.

למעלה בעמוד (כל עמוד) יש קישור בשם "הרשם". עקוב אחר ההוראות. אם אתה לא רוצה תסביך אז תקליק "מעל גיל 13". זה באמת לא משנה. אתה צריך לבחור שם, סיסמה ולכתוב אי-מייל (זה לא לבדיקת הרשמה). ברגע שאתה לוחץ על "שלח" אתה יכול להתחבר. אם אתה רוצה להימחק אתה צריך לבקש מהמנהלים.
למה לחזור על מה שאוגמיוס אמר במילים אחרות?להבא,רק תעשה העתק והדבק...

הקוסם הסקרן אמר/ה:
אני חייב להזהיר:
תחשוב פעמיים או אפילו שלוש לפני שאתה בוחר כינוי. אתה לא יכול לשנות אותו אח"כ! אני כל כך מתחרט שקראתי לעצמי "אלף"...

אני בספק אם למיירט חלקיקים גרעיני (במידה והיה כזה) תהיה השפעה יעילה משהו, בבואך לאיים על מישהו. מיינן, לעומת זאת, זה סיפור אחר לגמרי. חוץ מאמצעי הנעה מבטיח, הוא גם יכול להיות נשק קטלני ומשעשע.

חזרה