ברוכים הבאים לפורום הפונדק
פורום הפונדק הוא קהילה של משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד. נשמח לענות על השאלות שלכם, לקרוא את היצירות שלכם ולשחק איתכם.
אתם מוזמנים להירשם לפורום ולהצטרף לקהילה.

הצעה: אפשרות לראות מי קרא הודעות שלך

יש לכם שאלות על הפונדק? שאלה לאחד מחברי רשת הפונדק? הערות/הצעות לפורום? זה המקום בשבילכם.
סמל אישי של המשתמש
dragonitzan

הודעה#1 » 08 פברואר 2018, 21:20

לעיתים אני מפרסם הודעה, ולא עונים לה. אני רוצה לדעת אם אנשים קראו ולא הגיבו, סתם לא פתחו את זה או אפשרויות אחרות. אני רוצה לראות אם השחקן במשחק שלי קרא את הדברים, כמה אנשים קראו פרסומים שלי וכדומה.

אני לא יודע אם זה פרקטי, אבל היה נחמד אם בפורום היה כפתור, ליד העריכה והמחיקה, שנותן לך לראות את הפרטים של הודעה - מי צפה בה, ואולי גם מתי.

אולי אי אפשר לתכנת את זה, אבל רציתי להעלות את האפשרות שלי מרגישה חסרה לפעמים, ואם היא הייתה קיימת היא הייתה יכולה לעזור לי הרבה פעמים.
"מה יש בעולם ששווה לחיות בשבילו? חתולים. חתולים זה דבר נחמד."

[נאמר ע"י מוות, ספרי טרי פראצ'ט]

סמל אישי של המשתמש
מרתוס
יצירת קשר:

הודעה#2 » 08 פברואר 2018, 21:31

יש מספר "צפיות" לעץ ליד מספר ההודעות בו, אבל אני בספק אם המערכת שומרת איזה עצים קרא כל אחד ואחד מהמשתמשים.
בארני כתב:קוראים בפורום הם כמו ילדים קטנים: הם מחכים כל הזמן שיביאו להם את ה- kinder בארוחה, כי זה מה שטעים. אם הארוחה מתמשכת ומתמשכת והקינדר רק מובטח בסוף הארוחה כל הזמן מתי שהוא הם מתחילים לבכות.

Hell lord

הודעה#3 » 08 פברואר 2018, 21:44

לך למי מחובר, ויש אופציה לראות על איזה פורום אנשים מסתכלים.
לדעתי זה המקסימום שאפשר לעשות בלי שהפורום יהפוך לצ'אט מהיר כמו וואטסאפ...
I am no nightmare, nightmares fear me

סמל אישי של המשתמש
פלאפי
The Three Headed Archmage
יצירת קשר:

הודעה#4 » 09 פברואר 2018, 01:35

נשמע לי מאוד כמו הפרה של פרטיות. לדעתי רוב האנשים לא רוצים שיידעו מתי הם קראו מה ומתי הם בחרו לא להגיב.
למה פלאפי? כי זה פאפי! (כל הזכויות לשם "פלאפי" אינן שמורות וכל מי שקורא הודעה זו יכול להשתמש בשם זה בחופשיות, אך אם אכן ייבחר להשתמש בשם הנ"ל, צפה לתוצאות חמורות מעורך דיני – מיצי!).

סמל אישי של המשתמש
The oldman
The Rainbow Archmage
יצירת קשר:

הודעה#5 » 09 פברואר 2018, 14:28

יש מונה צפיות לנושא, כמו שנכתב. בקשר לרשימה שמית, זה לא כל-כך פשוט לתכנות וגם לא בטוח כמה זה נותן מענה - זה הרי לפי נושא, אז מקסימום תדע מי גלש לנושא אבל לא אם קראו הודעה מסוימת וגם לא אם קראו רק שורה ראשונה או הכל.
לדוגמא בסיפור בחלקים, לא תדע אם מישהו קרא את החלק החדש, רק אם מתישהו הוא נכנס לנושא.

מה שכן מקובל, ולא תמיד פופולארי, זה סוג של מנגנון לייקים/תגובות, אם אתה רוצה עוד משוב. השאלה אם זה לא פשוט הופך לסוג של "תחרות" - מה יקרה אם אף אחד לא יעשה לייק להודעה החדשה שלך?
בעלים, הפונדק הוצאה לאור
מנחה: פאת'פיינדר (מורדי הגיהנום - מערכה של פאת'פיינדר)
משחק: משחקי לוח בכל הזדמנות :)

הח׳אן הטטרי

הודעה#6 » 09 פברואר 2018, 14:35

The oldman כתב:Qr Bbpost מה שכן מקובל, ולא תמיד פופולארי, זה סוג של מנגנון לייקים/תגובות, אם אתה רוצה עוד משוב. השאלה אם זה לא פשוט הופך לסוג של "תחרות" - מה יקרה אם אף אחד לא יעשה לייק להודעה החדשה שלך?

חוץ מזה, עדיף להסביר את דעתך... אבל גם סתם 'אהבתי'' זה טוב ונחמד, ומעודד.
היכן שדרך טטרי, שוב לא יצמח העשב מחדש!...

״שאלוהים ירחם על האויבים שלי... כי אני לא ארחם עליהם.״
[גנרל ג׳ורג׳ פטון]

אביעד

הודעה#7 » 10 פברואר 2018, 21:58

אילו היה ניתן לעשות את זה ליד ספוילרים בעץ המשחקים המקוונים...

סמל אישי של המשתמש
TheKnightWhosaidKnit

הודעה#8 » 11 פברואר 2018, 09:05

The oldman כתב:י
מה שכן מקובל, ולא תמיד פופולארי, זה סוג של מנגנון לייקים/תגובות, אם אתה רוצה עוד משוב. השאלה אם זה לא פשוט הופך לסוג של "תחרות" - מה יקרה אם אף אחד לא יעשה לייק להודעה החדשה שלך?

מצד שלישי, אם אני מסכימה עם הודעה אחרת, או חושבת שהיא מגניבה / מצחיקה, אני אשמח לאופציה למשוב כלשהוא שלא ידרוש ממני ציטוט.
אז הסניץ עדיין לא עלה לחנות, אבל יש שם כמה סרייגים גיקיים אחרים...

בקרו בחנות שלי ב etsy

https://www.etsy.com/il-en/shop/knightwhosaidknit

סמל אישי של המשתמש
dragonitzan

הודעה#9 » 11 פברואר 2018, 11:27

זה יכול לעזור, אולי אפילו 'לייק' שרק כותב ההודעה רואה. הרבה פעמים אני רוצה להגיב להודעה, אבל השיחה גלשה למשהו אחר, ולכתוב עליה סתם יתקע באמצע. לכתוב "אהבתי" יכול לעזור.
"מה יש בעולם ששווה לחיות בשבילו? חתולים. חתולים זה דבר נחמד."

[נאמר ע"י מוות, ספרי טרי פראצ'ט]

סמל אישי של המשתמש
kosem10

הודעה#10 » 12 פברואר 2018, 15:19

אביעד כתב:Qr Bbpost אילו היה ניתן לעשות את זה ליד ספוילרים בעץ המשחקים המקוונים...

אם יש אפשרות, אני תומך בהצעה. זה רעיון ממש טוב.
אני יודע שזאת חתימה גרועה וחסרת פואנטה, אבל עברתי על החתימה הקודמת שלי והיא לא מעודכנת בכלל.
ד"א, חזרתי לפורום! :D

הח׳אן הטטרי

הודעה#11 » 12 פברואר 2018, 15:29

dragonitzan כתב:Qr Bbpost זה יכול לעזור, אולי אפילו 'לייק' שרק כותב ההודעה רואה. הרבה פעמים אני רוצה להגיב להודעה, אבל השיחה גלשה למשהו אחר, ולכתוב עליה סתם יתקע באמצע. לכתוב "אהבתי" יכול לעזור.

סתם ''מסכים'', ''אהבתי'', ''1+'' גם יכול לשמש.
בכל אופן, יהיה נחמד אם אנשים שאהבו דברים (לדוגמה, הגשות לשו''ש/דו''נ או סיפורים) יציינו את זה איכשהו.
היכן שדרך טטרי, שוב לא יצמח העשב מחדש!...

״שאלוהים ירחם על האויבים שלי... כי אני לא ארחם עליהם.״
[גנרל ג׳ורג׳ פטון]

תגובה מהירה

שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.

• נושאים דומים
    תגובות
    צפיות
    הודעה אחרונה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד