• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

משוב לאיי הסערה

חפשתי, אבל לא מצאתי בפורומים מישהו שכתב משוב לאיי הסערה. ובכן, יצא לי לקנות את החוברת בכנס איגור צפון 3 שנערך אתמול, ואני רוצה להגיד דבר אחד- אני מרוצה.
זה המשפט שעלה על שפתי תוך כדי קריאת החוברת- אני מרוצה שקניתי אותה. התוכן איכותי, מקורי ומעניין, כמובן שבעיברית. הכריכה מגניבה וכיף להסתכל עליה.

עכשיו, שאלה קטנה כי נראה לי שיש דפק בחוברת: בע"מ 5, סיידבר "מניין הזמן בחבמשת האיים". כתוב "השנה דהיום בחמשת האיים היא 14 א"ק"- לא הגיוני, בהתחשב שבחוברת מדברים על שנים עשרות רבות של שנים אחרי הקריעה.
"שנה באיי הסערה כולל 4 ימים"- מה?
"כל חודש מכיל 3 ימים למעט החודש הראשון והאחרון שמכילים 3 ימים"-מה?
פה ושם יש עוד שגיאות כתיב, אבל לא משהו שמפריע לקרוא את החוברת.

שוב, עבודה טובה.

Icel אמר/ה:
חפשתי, אבל לא מצאתי בפורומים מישהו שכתב משוב לאיי הסערה. ובכן, יצא לי לקנות את החוברת בכנס איגור צפון 3 שנערך אתמול, ואני רוצה להגיד דבר אחד- אני מרוצה.
זה המשפט שעלה על שפתי תוך כדי קריאת החוברת- אני מרוצה שקניתי אותה. התוכן איכותי, מקורי ומעניין, כמובן שבעיברית. הכריכה מגניבה וכיף להסתכל עליה.

א. עשית לאיש הזקן את היום
ב. למה לא קפצת לומר שלום למיניאטוריסטים :devilish:

קודם כל, אני שמח שנהנת ותודה רבה :)
כיף לשמוע ביקורת חיובית (גם ביקורית שלילית זה לא דבר גרוע, אבל חיובית זה תמיד טוב יותר)

אכן בחלק מהחוברות היה פאק בהדפסה :devilish: , קובץ תיקונים ייצא בקרוב, יחד עם הרחבת הרשת הראשונה. תאמין לי שאני הרבה יותר עצבני ממך על פאקים כאלו :bones:
חוץמזה כבר יש תוכנית-אב למוצרים נוספים, ב-2005 אמור לצאת לפחות מוצר אחד נוסף לאיי הסערה. כמובן שזה תלוי במכירות של ספר הבסיס :fire: (משביעות רצון בינתיים ד"א :) )

אתם הולכים לתקן את הטעויות ולמכור את הספר המלא המתוקן?
כי זה ממש מבאס לקנות ספר עם שגיאות ולבדוק בתיקונים כל טעות...

עלה קובץ תיקונים לאתר
http://publishing.pundak.co.il/erratagaz.pdf

אסף, הטעויות שנפלו בחוברת לא יגרמו לך לפתוח את החוברת הלוך ושוב. לוקחים עיפרון, רושמים את המספרים המתוקנים וזהו. 8)
בכל ספר היום יש שגיאות, בין אם זה בעברית או באנגלית, בין אם זה מכשפי החוף או הפונדק. (רק תסתכל באתר מכשפי החוף ותראה עמודים על-גבי עמודים של תיקוני שגיאות, גם כאן בפורום יש עץ עצום עם תיקוני שגיאות לספר לשחקן העברי).

The oldman אמר/ה:
עלה קובץ תיקונים לאתר
http://publishing.pundak.co.il/erratagaz.pdf

אסף, הטעויות שנפלו בחוברת לא יגרמו לך לפתוח את החוברת הלוך ושוב. לוקחים עיפרון, רושמים את המספרים המתוקנים וזהו. 8)
בכל ספר היום יש שגיאות, בין אם זה בעברית או באנגלית, בין אם זה מכשפי החוף או הפונדק. (רק תסתכל באתר מכשפי החוף ותראה עמודים על-גבי עמודים של תיקוני שגיאות, גם כאן בפורום יש עץ עצום עם תיקוני שגיאות לספר לשחקן העברי).
אוקי קיבלתי...
היסתכלתי בקובץ תיקון וזה באמת לא נורא חשבתי שיש איזה טעויות רציניות שמדברים עליהם...
טוב עוד יום יומיים זה כבר אמור להגיע אז נראה...

חזרה