• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

הקמת חוגי מו"ד בהוד-השרון לילדים מעוטי יכולת

ע-ו-פ-ר

פונדקאי חדש
שלום לכולכם,
אני תושב הוד-השרון וברצוני להקים פרויקט במסגרתו יופעלו חוגי מבוכים ודרקונים (מו"ד) במספר איזורים בעיר לילדים בעלי יכולות כלכליות נמוכות.
בהוד השרון חוגי מו"ד בעיר, אולם מחיריהם גבוהים מדי לילדים אלה, שכלל אינם חשופים למשחק ולאיכויותיו. אומנם לא יקרה אסון אם הילדים לא ייחשפו למשחק, אבל תחשבו על כל הדברים החיוביים שהם יוכל להרוויח אם ישחקו בו - כיף בלתי רגיל, שיפור יכולות הדמיון היצירתי, עבודת צוות ועוד. מעבר לכך, המשחק יוכל לתת לילדים את ההרגשה שהם נהנים לא רק מחוגים שמטרתם "לתקן" אותם, כמו שיעורי עזר בלימודים, אלא מחוגים הנחשבים למותרות ושהמטרה המרכזית שלהם היא כיף נטו ! אני מאמין שזה יכול לגרום להם להנאה, לתחושה שהם שווים כמו כולם, ומי יודע, אולי אפילו לחזק אצלם בהסתכלות ארוכת טווח את תחושת השייכות לחברה.
אשמח לשמוע מכם הצעות להרמת הפרויקט - תרומת ציוד למשחק וכו'.
האתגר המרכזי הוא למצוא מספר מתנדבים שמעוניינים להענות לאתגר ולהיות שליטי מבוך למשך עונה אחת לפחות, בהתנדבות או בשכר סמלי. כל מדריך ינחה קבוצה אחת לאורך עונת פעילות, פעם אחת בשבוע, למשך שעתיים.
עופר

יכול מאוד להיות שאני וחבר שלי נסכים להעביר , אבל צריך לוודא כמה פרטים.
ואנחנו עוד צריכים לארגן שיטה ולערוך רשימות. אבל רמת השרון.10 דקות נסיעה מהבית שלי.

כל הכבוד.
עקב בעיות מרחק לא אוכל לעזור לכם, אבל טוב לראות שמישהו נלחם נגד התופעה בה מה שאמור להיות חופשי לחלוטין (משחקי דמיון) הפך לנחלתם הכמעט בלעדית של גיקים עשירים.

חזרה