• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

דרקונים ונתונים דרקונים ונתונים 67- אפלת תחתיות- רגשות

האתגר הקודם: דרקונים ונתונים - דרקונים ונתונים 66- אפלת תחתיות- גזע תת-קרקעי

ההגשות לאתגר:
דרקונים ונתונים - [דו"נ 67] מסורת ההקסמה 2.0 - מסורת לאשף(מהדורה 5) מאת liorgonen3.
דרקונים ונתונים - [דו"נ 67] דרך האבל - נתיב לנזיר(מהדורה 5) מאת liorgonen3.
פאת'פיינדר 1 - דרקונים ונתונים - [דו"נ 67][PF1] גלימת הפחדים של שוונארי- חפץ קסם חדש מאת העוג הברברי.
דרקונים ונתונים - [דו"נ 67] סט הרגשות של המכשף נונו (מהדורה חמש) מאת lonewolf.
דרקונים ונתונים - דו"נ 67 - אלארי (מו"ד 4) מאת אביעד.

האתגר הבא: דרקונים ונתונים - דרקונים ונתונים 68- אפלת תחתיות- פטריות

אפלת התחתיות מלאה בכוח, באנרגיות רוחניות ובקסם גולמי, לא מהוקצע. הוא מוחבא מעיניהם של האלים, הרחק הרחק מתחת לאדמה. הרחק הרחק מתחת לרגליהם של תושבי הקרקע. וכאשר הם נכנסים אל המערות האפלות, יורדים לעומק התהום השחורה, הם מתחילים להרגיש את השוני שבין אפלת התחתיות לעולם המוכר להם, מתחת לכיפת הרקיע. הם מרגישים את הטבע החייזרי של הסביבה שלהם שמשנה אותם, ואת נפשם. ואלו שפונים לאלים במצוקתם, הם אלו שנפגעים הכי קשה.

כל אדם שיורד מטה, אל אפלת התחתיות, מרגיש דבר אחר. חלק מרגישים חום, חלק קור. חלק מרגישים שנאה עזה ופתאומית או פחד מצמית, ואולי חלק ירגישו פתאום אפאתיה מוחלטת. על כן, הנושא של הדו"נ השבוע הוא רגשות.

אתם יכולים לכתוב מספר כוחות חדשים לArdent, המנהיג הפסיוני של המהדורה הרביעית, שלוקחים השראה מהעולם שלמטה. אולי תרצו לכתוב על מפלצת הניזונה מהרגשות הפתאומיים שמטיילים באפלת התחתיות חווים, ואורבת להם. או שאולי תעדיפו בכלל לכתוב על נשק קסום, שהתוסף שהוא מעניק והתכונות הקסומות שלו מושפעים מהרגשות של האוחז בו.

בין כה וכה, תכתבו! ההגשה שלכם יכולה להיות באיזה אורך שבא לכם, באיזה מבנה שבא לכם, ואתם יכולים אפילו לדחוק את הנושא הצידה ולכתוב על מה שבא לכם! הנושא כאן רק כדי להפיח בכם השראה אחרי הכל, ולא יהיו שום טענות כל עוד תשקיעו.
כמובן, בסופו של דבר דו"נ הוא אתגר לכתיבת תוכן מכאני, אז שימו לב שההגשה שלכם מעניינת מעבר לסיפור הרקע שלה. תכתבו נתונים שיגרמו לדרקונים עצמם לרייר!

בהצלחה לכולם! :dragon:
האתגר הבא ייצא בעוד כשבוע, בסופ"ש של ה25/9/20-26/9/20, ויסמל את הסוף של הת'מה החודשית הראשונה שלנו.

אני אזכיר שוב שאפשר לשלוח לי משוב, הצעות לנושאים ושאר הארות והערות בטופס האנונימי הזה, ואשמח לשמוע מה דעתכם על השינויים האחרונים ועל הכיוון אליו דו"נ מתקדם!
בנוסף, אני מתנצל שאני לא מספיק לקרוא לעומק ולתת ביקורת על ההגשות שלכם לאחרונה- אני מבטיח שאגיע לזה בסופו של דבר. שדרוג הפורום, יחד עם מספר דברים נוספים, לא מותיר לי המון זמן פנוי לקרוא מכאניקה כמו שהייתי רוצה.

עריכה אחרונה:
חזרה