• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

מהדורה 5 דרקונים ונתונים [דו"נ 65] ספיידר-דרו (מה' 5)

Spiderdrow, Spiderdrow!
Does whatever the plot needs right now!
Spins a web in the underdark,
He won’t bow to no matriarch,
Look out! Here comes the Spiderdrow!

Is he edgy? Listen, Bud!
He is always spilling blood!
Is he hot? Tall and fair!
And his sidekick is a damn panther!
Hey there, there goes the Spiderdrow!

In the chill of the cave,
At the scene of the crime,
Like a streak of darkness,
He arrives just in time!

Spiderdrow, Spiderdrow!
Friendly underdark Spiderdrow!
Slaves and power he’s ignored,
Action is his reward!
To him, life is a great adventure,
When Sniverfneblin are in danger,
You’ll find the Spiderdrow!

כל תושבי הממלכות הנשכחות מכירים את האגדה על דריזט דו'אורדן, הדרו הסייר האגדי שברח ממשפחתו והוכיח לעולם כי גם ביצורי האפלה טמון טוב. אך היקום מורכב מאינספור מציאויות וצירי זמן, ולא בכולם סיפורו של דריזט זהה. כך לדוגמה ביקום 616, דריזט הצעיר, כאשר יצא למשימת הסיור הראשונה שלו בחשכת המעמקים יחד עם חבריו לאקדמיה, ננשך על ידי דריידר מקוללת. קללתה של לולת' התערבבה בדמו של דריזט, והוא החל לפתח יכולות על-אלפיות של עכביש: לפתע הוא יכל לטפס על קירות בקלות, לירות קורי עכביש מהידיים, וכמובן את חוש-הדריידר המשאיר אותו עירני לכל סכנה. בהתחלה, דריזט השתמש בכוחות הללו בחשאי כדי לרמות ולצבור כוח והשפעה באקדמיית הלוחמים. אך יום אחד אמר לו דוד זאקנפיין ש"עם כוח גדול באה אחריות גדולה". באותו היום הקריבה אמו של דריזט את זאקנפיין ללולת'. מאז נשבע דריזט כי הוא ישתמש בכוחותיו עבור הטוב, כדי להלחם באלפים האפלים ובמטריארכיה האכזרית שלהם, ולהגן על ביתו באפלת המעמקים. הוא טווה לעצמו חליפת עכביש בצבעי שחור ולבן, ויוצא להרפתקאות יחד עם הסיידקיק שלו, הפנתרה-עכבישה גוונת'יר. כעת, דריזט מנסה לשלב בין חייו בתור התלמיד הצעיר והלא יוצלח, לבין חייו בתור גיבור העל דרו-העכביש, בהם הוא נלחם במגוון אוייבים אכזריים, כגון דוקטור אראקנואיד (דריזה דו'אורדן לאחר שלולת' העניקה לה זרועות עכביש ארוכות שיוצאות מגבה וסוחבות אותה), הוונום (אלטון דאוויר שהסכים להתאחד עם אוז פודינג שחור בכדי לצוד את דריזט), ואולי האכזרי ביותר שבהם, הגובלין הירוק (סתם איזה גובלין חפ"ש).

**מקווה שמבחינת סטטים יצא מאוזן והכל. רק רוצה להעיר שלא קראתי את סדרת דריזט מעבר לספר הראשון לכן הרפרנסים לא מתוחכמים יותר מדי, מצטער מראש

קבצים מצורפים

• spider-drow (1).png
    spider-drow (1).png
    967.1 KB · צפיות: 195
זה פשוט מדהים. ח"ח.

לא בטוח כמה הסטאטבלוק חזק (6ק8 אזורי לא לכולם ההתחדשות 6, או 3ק8 נזק בתור?...) אבל באמת שזה אחד הדברים היותר מוצלחים שראיתי בזמן האחרון.

כל הכבוד!

בהחלט הגשה נהדרת, אני מאוד אוהב את הרקע. מוזר לי קצת אבל שאתה מציג את הספיידר-דרו כיצור אגדי בד"א 12, אחרי הכל ספיידרמן של הקומיקס הוא "ספיידרמן השכונתי והאהוב", מה שמיתרגם לי יותר לד"א 5 או 6, במקסימום 8.
מה גרם לך לבחור לכתוב לו נתונים של יצור אגדי בד"א 12?

תודה לכולם!
Nextorl אמר/ה:
מה גרם לך לבחור לכתוב לו נתונים של יצור אגדי בד"א 12
בדיעבד אין סיבה טובה שהוא יהיה באמת בד"א 12, בהתחלה באמת כתבתי נתונים לד"א 6-7 אבל הרגיש לי שהוא צריך טיפה חיזוק אז העלתי ל12. בתכלס זה לא מאוד משנה והיה אפשר לתת לו את החיזוק מכיוונים אחרים, אני מסכים שד"א נמוך אולי יותר מתאים (ואז זה גם יתאזן עם הנזק שדרקונצין כתב עליו). מבחינת יצור אגדי, הרגיש לי שיכולות אגדיות יושבות טוב מאוד על הtrope של גיבור על, ובמיוחד משהו דמוי ספיידרמן, מרגיש לי הגיוני שהוא יוכל לפעול כמה פעמים בכל סיבוב.
דבר אחד שכן מפריע לי בדיעבד זאת היכולת של גוונביר, בניתי אותה בעיקר סביב הטקטיקה שדריזט יכול לעשות בקרב (לתפוס אנשים ברשתות, לקרב אותם אליו עם reel ואז לפגוע בהרבה אנשים בו"ז עם גוונביר) אבל היא לא ככ מרגישה לי קשורה לת'מה. אבל בכל זאת היה לי חשוב לשלב את גוונביר איכשהו, אז אם יש למישהו רעיון איך לשנות אותה\רעיון ליכולת אחרת אשמח לשמוע

אני חושב שמשהו משמעותי שאפשר לעשות בשביל לחזק אותו זה לשנות את המולטי אטאק שלו ככה שהוא יוכל להשתמש באיזה שילוב של impact web, unarmed strike or reel שלוש פעמים בתור.

איך שהוא כתוב, לנסות ללכוד מישהו אחד ברשת זה כל התור שלו, וגם אם יש לו פעולות אגדיות זה עדיין מרגיש חלש.

צחקתי בקול מהיכולת להטיל לעג נבזי בתור של אנשים אחרים.

קצת מצחיק שהוא מפלצת ולא דמות שחקן. לפחות הייתי מצפה שאם הוא ספיידר-מן של היקום הזה, יהיו המון דרו טובי לב להגן עליהם. ככה לא ממש ברור לי על מי הוא מגן בשכונה. כולם נבלים!

ניטפיק קטן - יקום 616 הוא היקום "העיקרי" של הקומיקסים של מארוול ובו ספיידר-מן הוא פיטר פרקר ומגן על ניו יורק. יקום שבו איש העכביש הוא אלף אפל מחשכת המעמקים יהיה עם מספר סידורי אחר. :)

אני גם אצטרף למחמאות,
נהדר, מצחיק, אהבתי את השיר ואת הפלאף.

the Nerubian אמר/ה:
קצת מצחיק שהוא מפלצת ולא דמות שחקן. לפחות הייתי מצפה שאם הוא ספיידר-מן של היקום הזה, יהיו המון דרו טובי לב להגן עליהם. ככה לא ממש ברור לי על מי הוא מגן בשכונה. כולם נבלים!
כפי שכתוב בשיר, הוא מגן על ננסי המעמקים. חוץ מזה, אולי הוא מפלצת בגלל שכולם נבלים.

חזרה