• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

דרקונים ונתונים דרקונים ונתונים 64- מזון

האתגר הקודם: דרקונים ונתונים - דרקונים ונתונים 63- אל-מוות

ההגשות לאתגר:
דרקונים ונתונים - [דו"נ 64] מסדר הבייקון הקודש- נתיב לפאלדין (מהדורה 5) מאת liorgonen3.
דרקונים ונתונים - [דו"נ 64][7th Sea 2E] אולריך וורוסש, נבל אייסני מאת העוג הברברי.
דרקונים ונתונים - [דו"נ 64] אוכל המפלצות [מו"ד 4] מאת Nextorl.

האתגר הבא: דרקונים ונתונים - דרקונים ונתונים 65- אפלת תחתיות- עכבישים

הגשת נושאים ומשוב

הנושא הפעם הוא מזון. הצבא צועד על קיבתו, כפי שנאמר בפתגם המיוחס לנפוליאון בונפרטה, ומהי קבוצת הרפתקנים אם לא צבא קטן? בין אם מדובר בתיאור הארוחה בפונדק או בחטיפים שמסביב לשולחן, מזון תמיד היה נושא חשוב בעולם משחקי התפקידים מבחינתי, וזו אחת הסיבות שבחרתי בו כנושא לאתגר הזה.

הסיבה השנייה היא שהעונה החמישית של dimension 20 הסתיימה לחלוטין, והקונספט של העונה היה "שיר של אש ושל קרח פוגש את משחק הלוח candyland"- עונה שבה השחקנים שיחקו בני אצולה בעולם של פנטזיה נמוכה, פוליטיקה ותככים, שבה כולם הם אוכל מואנש! עונה מצוינת לסדרה מדהימה.

בכל מקרה, אתם יכולים לכתוב על רפש מזוויע שנוצר ממזון מקולקל, או שאולי תעדיפו לכתוב חפצים קסומים מתכלים- שמעניקים תוספים אם אוכלים אותם. יכול להיות שבכלל תרצו לכתוב מכאניקה לברברי שמתחזק כשהוא אוכל את לבבות אויביו, או שמא תחליטו ליצור את פרי עץ הדעת התנכ"י, עם נתונים של עתק עוצמתי ותבוני.

בין כה וכה, מה שחשוב זה שתכתבו! אתם יכולים לכתוב כמה שאתם רוצים ובאיזה מבנה שאתם רוצים- ההשקעה יותר חשובה מאורך ההגשה שלכם. אם אתם רוצים, אתם אפילו יכולים לדחוק את הנושא הצידה הוא כאן רק כדי להצית את הדמיון שלכם!
עם זאת, בסופו של דבר זהו אתגר מכאני, אז נסו שההגשות שלכם יהיו מאוזנות כמה שיותר, ומעניינות מעבר לסיפור הרקע שלהן- תכתבו נתונים שיגרמו לדרקונים לרייר!

בהצלחה לכולם! :dragon:
האתגר הבא יצא בעוד כשבוע, בסופ"ש של ה4/9/20-5/9/20, ואני מאוד מצפה לחשוף את השינויים שהוא יביא איתו!

עריכה אחרונה:
עכשיו אני תוהה אם לחזור לגזע הגהוראנים, שבשנים מאז ההגשה שלי אליו היו לי עוד רעיונות מעניינים בעבורו, או לכתוב משהו חדש לחלוטין.

(והאם ההודעה הזו נכתבה בחצי רצון להזכיר את אחת מההגשות הכי טובות שלי לדו"נ? ככול הנראה)

חזרה