• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

דרקונים ונתונים דרקונים ונתונים 62 - כמעט דרקונים

rui

The Storyteller Archmage
צוות השגחה
בצבא של ויני
האתגר הקודם: דרקונים ונתונים - דרקונים ונתונים 61 - פוקימונים

האתגר נגמר. ההגשות שהיו לאתגר זה:
דרקונים ונתונים - [דו"נ 62][PF1][PF2] נתיבי דמם של הדרקוליסקים, העוג הברברי
דרקונים ונתונים - [דו"נ 62] חתול דרקון, מממ...

האתגר הבא: דרקונים ונתונים - דרקונים ונתונים 63- אל-מוות

הנושא הפעם הוא כמעט דרקונים. בין הם בני דודים שונים, צאצאים מוזרים או קרובי משפחה רחוקים, כל אחד שכזה יתקבל בברכה.

ניתן לכתוב את הנתונים לדרקוני פיות מקוללים אשר סגרו ברית עם הכוחות השטניים בכדי לשלוט במוחותיהם של יצורים ולהונות אותם באמצעות מראה תמים. אולי תעדיפו לכתוב ארכיטיפ גזעי לדמי דרקון אשר הופכים אט-אט לדרקונים העצומים, אם כי שומרים על מידה של אנושיות. כמובן, תוכלו לכתוב את נתוניו של וויברן חוצה-מימדים, אשר מסוגל לפתוח שערים לעולמות אחרים, אם כי לא תמיד עושה זאת מתבונה, אלא מרעב בסיסי... כמעט דרקון, בכל זאת.

חוץ מזה, אין חוקים: אתם יכולים לכתוב כמה שאתם רוצים, באיזה מבנה שאתם רוצים (ההשקעה והעניין חשובים מהאורך). עם זאת אלה בכל זאת אתגרים מכאניים, אז כדאי להשתדל שהדבר שיצרתם יהיה מאוזן כמה שיותר, ובעיקר מעניין גם מעבר לסיפור הרקע שלו - גבו את העניין שלו בנתונים משחקיים שיגרמו לשחקנים לרייר עליו! בנוסף, אל תהססו לדחוק את הנושא הצידה: הוא לא דרישה, אלא כאן כדי להצית את הדמיון שלכם.

בהצלחה לכולם! :)
האתגר הבא יצא בעוד כשבועיים, בסופ"ש של ה - 25/07/2020-24/07/2020.

בהצלחה בצבא!
כשניהלת את דו"נ ובאת נושאים מגוונים ומעניינים למרות המחסור בזמן, ממש תודה לך!
אני נהנה לקרוא את ההגשות והייתי עוקב אחרי כולן. עכשיו אני קצת מפספס פה ושם, אבל הן ברשימת המתנה.

מאחל לנקסטורל דרך צלחה בתפקידו החדש.

rui אמר/ה:
שלום לכולם - מעדכן שבעקבות מחסור כרוני בזמן בצל חיי הצבא, דו"נ עבר לאחרונה לניהולו של נקסטורל, אשר יחליט על המשך העתיד והמתווה שלו. תודה לכל מי שהשתתף!
כל הכבוד על הניהול עד כה ועבר לידיים טובות.
אם אני מחשב נכון את הזמנים, עוד בערך שנה אתה יוצא לאזרחות?

The oldman אמר/ה:
rui אמר/ה:
שלום לכולם - מעדכן שבעקבות מחסור כרוני בזמן בצל חיי הצבא, דו"נ עבר לאחרונה לניהולו של נקסטורל, אשר יחליט על המשך העתיד והמתווה שלו. תודה לכל מי שהשתתף!
כל הכבוד על הניהול עד כה ועבר לידיים טובות.
אם אני מחשב נכון את הזמנים, עוד בערך שנה אתה יוצא לאזרחות?

שנה וחצי בערך, כן. One day... :)

חזרה