• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

מה אתם עושים עם D&D Beyond?

נכנסתי לאתר היום, וממש הופתעתי מכמות האפשרויות האדירה שנראה שיש שם - החל מחוקים, הרפתקאות, מגלגל קוביות, דפי דמות, מעקב אחרי הקמפיין ועוד המון דברים.
לא היה לי זמן להתעמק באתר, אבל אשמח לשמוע ממי שמשתמש בו למשחק שלו, מה השימוש שלו וכמה הוא טוב?
https://www.dndbeyond.com/

נ.ב. גם ממש הופתעתי מהפעילות של הפורומים שם, אני זוכר שתמיד מכשפי החוף היו בתקופות עם הפורומים (מי זוכר את gleemax) ונראה שלמרות שהם סגרו את הפורומים המקוריים שלהם, הפורומים החדשים ב D&Dbeyond מאוד פעילים.

אני לא מהמשתמשים הכבדים של Beyond אבל כמנחה, כשהשחקנים שלי יוצרים את דפי הדמות שלהם בBeyond (זה מאד נוח מסתבר) אז אני יכול תחת קמפיין שאני פותח שם לאגד את כל דפי הדמות באיזור אחד במקום מה שהיה עד היום - לבקש מהשחקנים שלי לשלוח לי דף דמות מעודכן בכל פעם שעולים דרגה (ולך תעקוב בכל אמצעי המדיה אחרי דפי דמות של 5 שחקנים ב10 גרסאות שונות כל אחד...).

שימוש נוסף נחמד הוא - באמצעות תוסף לדפדפן אני מקשר בין beyond לבין roll20 וכשאני טוען מפלצת בbeyond אני יכול להקליק על סטטיסטיקה כלשהי שלה (נניח התקפה, הצלה, יוזמה או בדיקה) והגלגול כולל שינויים נשלח אוטומטית לחלון בו פתוח הRoll20 שלי.

הגישה שם למידע נוחה מאד, החסרון היחיד הוא שעל כל נתון שלא נמצא כחלק מהדברים הבסיסים - יש דרישה לרכוש את המהדורה הדיגיטלית המכילה את אותו מידע או רק את אותו רכיב מידע בעלות נמוכה יותר, מה שבעצם מאלץ את מי שרוצה לנצל את beyond באופן מלא - לרכוש את כל המהדורות משם דיגיטלית...

הייתי ממליץ על beyond רק לקבוצה רצינית שרצה קבוע ורוצה להמשיך - כי אז יש אפשרות לבאנדלים זולים יותר ושיתוף.

נ.ב.
כמו שאמרתי אני עוד משתמש בביונד בקטנה, יש שם עוד הרבה דברים כמו אפליקציה לעיצוב התקלות ועוד...

הקישוריות לרול20 נשמעת כמו אחלה דבר, למי שמשחק אונליין זה בהחלט יתרון.
דרך אגב כשאתה קונה הרפתקה בביונד מה אתה מקבל בדיוק?

בנוגע לצורך ברכישה כפולה של דברים, כלומר גם פיזי מי שרוצה וגם דיגיטלי בביונד זה אכן מעיק. אתה גם מקבל פדף כשאתה רוכש בביונד?

חזרה