• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

מהדורה 5 [מה' 5] הכרזה על ספר חדש (ואולי מערכה) ב-18 ביוני

מכשפי החוף צייצו לפני מספר ימים שהם יציגו את קו העלילה החדשה שלהם ואולי גם מערכה (לא ברור לי האם מדובר באזור חדש בממלכות נשכחות או עולם מערכה חדשה) במסגרת אירוע משחקים חי באינטרנט שימשך שלושה ימים, מה-18 ביוני עד ה-20 ביוני. הפירוט של האירועים בקישור: https://dnd.wizards.com/dndlive2020
בנוסף, הם גם פרסמו הרפתקה שמיועדות לדמויות של אורקים, בדרגות 6-8: https://www.dmsguild.com/product/314450/Return-to-the-Glory-5e
אולי זה רמז?
אישית, עוד מערכה (אלא אם זה קלאסיקה) קצת פחות קורץ אחרי המבול של רבניקה, wildemount, ת'רוס וכמובן אברון.

The oldman אמר/ה:
לא ברור לי האם מדובר באזור חדש בממלכות נשכחות או עולם מערכה חדשה

why not both?

זה לא שלא שיעתקו כבר אזורים מגרייהוק לממלכות נשכחות. לא מן הנמנע שיעשו שוב משהו כזה. השאלה היא מהיכן ואיפה ימקמו את זה.

מבין השניים הייתי מהמר על השמש השחורה בגלל כמות תתי-המקצועות הפסיוניים שפורסמו בUA בחודשים האחרונים.
אבל אני מסכים שהם פרסמו (לדעתי) מספיק עולמות מערכה. עוד ספר דומה לxanathar's guide to everything יהיה נחמד. אבל בהתאם למגמה שלהם להכניס כמה שפחות קראנץ' חדש למשחק אני חושש שזה לא המצב.

מרתוס אמר/ה:
מבין השניים הייתי מהמר על השמש השחורה בגלל כמות תתי-המקצועות הפסיוניים שפורסמו בUA בחודשים האחרונים.
לא נראה לי.
בדרך כלל לוקח לתוכן יותר משנה בין ההופעה שלו ב-UA ועד שבכלל מכריזים על הספר.
אברון - ראינו UA כבר בתחילת 2015.
מכשף ה-Hexblade ומכשף הפטרון השמימי היו כבר בסוף 2016 למיטב זכרוני.
בחודש הבא ייצא "האודיסאות המיסטיות של תרוס" והוא יכלול מינוטאורים שהופיעו ב-UA כבר ב-2016 ואת הפייטן הנואם שהופיע שם ב-2018.

לכן אני חושב שנכון יותר להסתכל על UA שהפסקנו לראות כבר לפני שנה.

אנחנו כבר שנים מפנטזים ומעריכים בכל יציאה מחדש של מוצר שאולי הפעם זו תהיה "השמש השחורה" הלוואי שזה ירה אבל אני אישית התייאשתי :)
אני חושב שעד שהם לא ימצאו מנגנון שבאמת עובד לגבי הPsionics זה כנראה לא יקרה.
אני רק מקווה (שוב זו דעתי האישית) שתהיה המרה קלאסית או תוכן מקורי חדש ובבקשה רק לא עוד קרוס אובר של מג'יק או קריטיקל רול כי אני מעדיף דברים יותר מקוריים ולא שיתופי פעולה כדי למשוך שחקנים מנישות אחרות (כן אני יודע שזה עסק כלכלי וכו' וכו').

אני נוטה להאמין שזה יהיה עוד אחד מעולמות המערכה של משחק הקלפים מג'יק, אבל משהו שהוא לא פנטזיית נוסחה. אולי עולם מערכה בסגנון אלף לילה ולילה? יש עולם כזה במג'יק? זה יכול להסתדר עם הניסיון האינטנסיבי של UA ליצור מכשף ג'ינים.

the Nerubian אמר/ה:
אולי עולם מערכה בסגנון אלף לילה ולילה?

אל קאדים? יש שם קטע של קסם ג'ינים וזה גם נטוע בעיקרון בממלכות נשכחות.
יכולים לעשות את זה בתור אזור מערכה + הרפתקה כמו קללתו של סטראהד או קבר ההשמדה.

התכוונתי ספציפית לעולם מערכה כזה שהוא אחד מהיקומים של משחק הקלפים מג'יק, אבל בינתיים נחשף כבר שקו העלילה החדש בכלל קשור לאלת החורף של ממלכות נשכחות, אאוריל, ולאזור של בקעת רוח-כפור. :)

יש הרבה מישורים מאוד מגניבים במג'יק שאני רוצה לראות ספרים שלהם - איניסטרד, זנדיקר, טארקיר, אלארה ועוד - אבל אין אחד שידוע לי שהוא בסגנון של אלף לילה ולילה, האמת.

חזרה