נפתחה הגשת המשחקים לדרקוניקון 2020
עוד שלושה חודשים לדרקוניקון, ומערכת הרישום להגשת משחקים לכנס נפתחה! הריצו את משחקי התפקידים האהובים עליכם, ארגנו אירועי משחקי לוח, תגישו משחק תפקידים חי וכל משחק אחר. https://www.dragoncon.co.il/dm-login.aspx

שינוי תוצאות קוביה לפני חשיפת ההשפעה ומשחקים מקוונים.

פורום המוקדש לדיונים על מבוכים ודרקונים מכל המהדורות כולל פאת'פיינדר. כאן תוכלו לפגוש את המומחים, לשאול שאלות, לפרסם תוכן שיצרתם, להתייעץ לגבי הנחייה, דמויות ועוד.
סמל אישי של משתמש
tkhag1
תשובות: 1

שליחה על ידי tkhag1 » 16 מאי 2020, 19:06

חלק לא קטן מיכולות במבוכים ודרקונים 5 (ונראה לי גם קצת ב4) מאפשרות לך לגלגל קוביה שום אבל לפני ששליט המבוך חושף את התוצאה, זו יכולת מגניבה שהולכת חלק במשחק רגיל אבל נעשת קצת בעייתית כאשר משחקים במשחק מכוון באמצעות הודעות כמו כאן בפורום.
כיצד אתם מתמודדים עם זה? אתם פשוט משלימים אן זה שהיכולת הזו מתחזקת או שיש לכם טריק שלא גורם לכם לקפוץ דרך חישוקים ולפגוע בזרימת המשחק?
החיים אינם סידרה של אכזבות או הצלחות, הם פשוט סדרה של אירועים.
משמעות ואלוהות הם קונספט אנושי שנועדו למלאה תחושת ריק פנימית.
הפחד מהמוות הוא פחד מאי ידיעה, שהוא עצמו שורש הפחד.

ארבע לפנות בוקר הוא זמן נהדר להרהר במשמעות החיים... או לקשקש בחוסר הגיון.
סמל אישי של משתמש
the Nerubian
The Fatespinner Archmage
תשובות: 65
יצירת קשר:

שליחה על ידי the Nerubian » 16 מאי 2020, 19:11

השחקן לא יכול פשוט לעשות מייד תגובה נוספת עם גלגול חדש ולכתוב שהוא משתמש ביכולת?
The strands of destiny weave only a web of death

You can ask an audience to believe the impossible, but not the improbable
סמל אישי של משתמש
tkhag1
תשובות: 1

שליחה על ידי tkhag1 » 16 מאי 2020, 19:34

סליחה בחירת המילים שלי קצת מעורפלת, כשאני אומר תוצאה אני לא מתכוון לתוצאה המספרית של הקוביה, אני מדבר על השלכות התוצאה.
כלומר כאשר אתה מגלגל גילגול התקפה למפלצת ולשחקן יש יכולת להכריח לגלגל את הקוביה שוב אחרי שהוא יודע כמה יצא לו בקוביה אבל לפני שהוא יודע האם היא פגעה או לא.
השה"ם כמובן לא יכול לעצור במשחק בפורמט כמו של הפורום כדי לשאול אחרי כל גילגול ולפני חשיפת ההשלכות האם השחקן רוצה להכריח את המפלצת לגלגל מחדש, אם הוא יעשה את זה המשחק יתקע.
החיים אינם סידרה של אכזבות או הצלחות, הם פשוט סדרה של אירועים.
משמעות ואלוהות הם קונספט אנושי שנועדו למלאה תחושת ריק פנימית.
הפחד מהמוות הוא פחד מאי ידיעה, שהוא עצמו שורש הפחד.

ארבע לפנות בוקר הוא זמן נהדר להרהר במשמעות החיים... או לקשקש בחוסר הגיון.
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage
תשובות: 51

שליחה על ידי Nextorl » 16 מאי 2020, 19:51

הבעיה האמיתית היא יכולות של גלגול מחדש של המפלצת לפני שאתה יודע מה התוצאה, או יכולת כמו הלחש "מגן" במו"ד 5. אז כן, הן מתחזקות. משלימים עם זה. זה חסרון של משחקי פורום- אבל אין מה לעשות בנוגע אליו יותר מדי.
"Honor is dead, but I'll see what I can do."
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
תשובות: 34
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 18 מאי 2020, 03:18

יש דרך בעיניי להקל על העניין, אבל זה דורש ממך כמנחה להכיר את היכולות האלו. אם אתה יודע על כול יכולת כזו שיש לשחקנים ועושה רשימה של מתי לשאול אותם, זה השלב הראשון.

החלק השני דורש קבוצה חוץ משחקית פעילה. להרבה משחקים שאני משחק בהם יש קבוצת וואטסאפ או דיסקורד פעילה. בזמן שאתה מגיב, אם אתה יודע שנגיד מפלצת הולכת להתקיף את שחקן X ואתה יודע שיש לו יכולת כזו, אתה יכול לתייג אותו בהודעה בקבוצה ולומר לו "היי, המפלצת תוקפת אותך, תרצה להשתמש ביכולת?"

אם השחקן במקרה ליד הטלפון שלו, הוא יכול להיכנס ולהגיב. אם הוא לא, אז כמו שנקסטורל אמר- אין מה לעשות, היכולת התחזקה, אבל זה פיתרון ביניים בעיניי שיכול להועיל, במיוחד אם השחקנים שלך זמינים במיוחד.
הסקייפ שלי: or_ben_abu_gsb
ניצחון! ועוד ניצחון!

תגובה מהירה

שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.

שלח תגובה
  • נושאים דומים
    תגובות
    צפיות
    הודעה אחרונה