• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

פאת'פיינדר 1 [פאת'פיינדר] חרק מלווה

הי אני בונה כרגע ארטיפק לדרואיד שמתמקד בחרקים ושמתי לב שאם אתה לוקח חרק מלווה הוא לא מקבל כישרונות, האם זה מציב את החרקים במחסור רציני לעומת חיות אחרות?
אני לא מחפש אופטימליות אבל אני לא רוצה ליצור ארטיפק חלש מדי.
בנוסף כמה מהיכולות של הדרואיד חזקות יותר ופחות יוקרבו בשביל לחזק את החיה המלווה (בדומה לדרואיד דרקונים שמקבל דראק).
חלק מהחיזוקים שעלו לי בראש זה תבנית חינמית ללחה לחיה (מתוך מבחר מוגבל כמבון) ולתת לחרקים כשרונות.
האחד האחרון תלוי באיזון של חרק עם כשרונות והיכולת חסר מוח והאם יש תקדימים דומים ןמצב הזה.
אשמח לעזרה ממישהו בעל נסיון.

הי. ב Eberron יש קבוצת דרואידים המכונה Children of Winter (נמצאים באיזור המכונה Eldren Reaches). יש להם יכולת לזמן vermin, וגם החיות המלוות שלהם הם vermin.
במקור אברון הוא למהדורה 3.5, אך זכור לי שיש התאמה ל PF, די מוצלחת, שנעשתה ע"י אוהדי אברון. שווה לחפש מה עשו בשתי המהדורות.
(אינני בביתי, וקשה לי לחבר לינקים בקוד בפורום מהנייד, אך לא אמורה להיות בעייה למצוא את המידע).

חזרה