• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

מהדורה 5 ארטה למבוכים ודרקונים 5 כולל ל healing spirit

מכשפי החוף פרסמו את ארטה (קובץ תיקונים) של ספרי הבסיס ושל המדריך של קסנתר.
https://www.enworld.org/threads/new-errata-released-for-d-d-phb-oota-xanathar-and-tof.671369/
רוב השינויים הם תיקוני טעויות סופר וכך הלאה אבל השמועה שהולך להיות שינוי ללחש healing spirit אכן התממש - קודם הוא היה לחש ריפוי חזק בקרב שאפשר בכל סיבוב לכל דמות לרפא 1ק6 נקפ, במשך דקה. עם זמן הטלה של פעולת בונוס, זה היה ריפוי חזק ואפילו כאל שטענו חזק מדי.
כעת הוא מוגבל למספר שימושים השווה למתאם תכונת הטלת הלחשים +1.

אישית לא נתקלתי בו כמשהו שובר במשחקים שלי...

הלחש לא שובר משחקים בגלל השימוש שלו בקרב - הוא שובר משחקים בגלל השימוש לשלו מחוץ לקרב.
הדרואיד מטיל את הלחש, ואז במשך דקה הדמויות רוקדות במעגל ככה שבכל סיבוב וסיבוב, כל הדמויות עוברות דרך הלחש.

בסיום הדקה, כולן ריפאו 10ק6 נזק, במחיר של לחש אחד בלבד וללא השקעה של נקודות פגיעה.

אני מסכים שמחוץ לקרב זה הרבה יותר חזק לעומת Healing Prayer, שזו המקבילה שמופיעה בסל"ש.
אבל, ברוב המשחקים של חמש ששיחקתי, היה פחות Grinding לעומת מהדורות קודמות. ברוב המשחקים שבהם הייתי "יום משחק" היה 2-3 קרבות לכל היותר.
אני אישית מרגיש שבתוך קרב הוא יותר מהותי, במובן שהוא מאפשר ריפוי חינמי לכאורה, כל עוד הדמויות יכולות לזוז.

חזרה