נפתחה הגשת המשחקים לדרקוניקון 2020
עוד שלושה חודשים לדרקוניקון, ומערכת הרישום להגשת משחקים לכנס נפתחה! הריצו את משחקי התפקידים האהובים עליכם, ארגנו אירועי משחקי לוח, תגישו משחק תפקידים חי וכל משחק אחר. https://www.dragoncon.co.il/dm-login.aspx

הביריון - נתיב לנוכל [מהדורה 5]

פורום המוקדש לדיונים על מבוכים ודרקונים מכל המהדורות כולל פאת'פיינדר. כאן תוכלו לפגוש את המומחים, לשאול שאלות, לפרסם תוכן שיצרתם, להתייעץ לגבי הנחייה, דמויות ועוד.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
הודעות: 9608
הצטרף: 07 ינואר 2013, 23:12
תשובות: 31

הביריון - נתיב לנוכל [מהדורה 5]

שליחה על ידי liorgonen3 » 13 מרץ 2020, 13:54

אוקי, יש לי הצעה ליכולת אז, קצת גונב אותה מהנתיב של החוזר לחיים אבל זה דומה. הרעיון הוא ההתקפה המיוחדת שיש לנתיב של החוזר לחיים, שמאפשרת לו במקום לעשות התקפת פתע בסיבוב, לעשות התקפת טווח נקרוטית שמתמשת במתאם הכריזמה שלו, ועושה נזק של התקפת פתע+מתאם כריזמה
אז פה יהיה משהו כזה
זבנג וגמרנו אתה מוכשר בלתת את המכות הנכונת בזמן הנכון, גם כשהם מבססות כוח בלבד, בדרגה 3 אם השתמשת במאפיין המקצוע "Cunning action", אתה יכול כחלק מהפעולה לבצע התקפה נגד יריב אחד שסמוך אליך, אתה מוכשר בהתקפה ומוסיף לה את מתאם הכוח שלך, במידה ופגעת אתה גורם לנזק של התקפת הפתע שלך+מתאם הכוח, ואתה לא יכול לבצע התקפת פתע בסיבוב הנוחכי.

הרעיון הוא ככה.
זה יכולת שנותנת טעם יותר חזק של "אגרוף רחוב" בהיבט שיש גם טעם להשתמש בה והיא לא רק "תבלין", היא גם יותר חזקה מהתקפת פתע רגילה (כי היא מוסיפה את מתאם הכוח לנזק הרגיל) ואפשר לעשות אותה גם נגד יריב שאתה לא יכול כרגע לעשות נגדו התקפת פתע.
בפועל זה מביא מצב שאתה נע לעבר היריב שלך, תוקף אותו בהתקפה רגילה, מנצל פעולת בונוס כדי לסגת, אבל לפני שאתה נוסג אתה גם מכניס לו התקפה נוספת.

אפשרות אחרת היא לתת לביריון שלנו יכולת התקפה ללא נשק כמו נזיר (מבחינת נזק וכו', לא מבחינת קיי וכאלה)

אפשרות שלישית היא לוותר על הרעיון של אגרוף רחוב, כמו שרשמתי בתיאור זה לא נתיב שבהחכרך שייך לסלקטור בכניסה, זה גם הבחור שיודע להילחם טוב אבל אף פעם לא עבר הכשרה מתאימה לזה (ולכן הוא לא לוחם), או הגלדטיאור שמתמקד בעיקר בלחימה מלוכלכת ופחות בתורת לחימה אמיתית, או סתם בחור גדול עם אלה גדולה יותר. כל אלה לא צריכים באמת אגרוף רחוב וכל אלה בחיים לא ישתמשו באגרוף רחוב.

בסופו של דבר רוב הנתיבים נשפטים על פי היכולת שלהם בדרגה 3, כי אתה יודע מה אתה מקבל עכשיו ופחות חושב על היכולת האחרונה שלא בטוח שתגיע אליה בקמפיין בכלל, לכן יכולת "חלבית" כמו "יש לך אגרוף שעושה 1ק4, אתה יכול לעשות איתו התקפת פתע" פשוט יגרום לאנשים לא לרצות את זה, זה לא צריך להיות "בדרגה 3 אתה הורג אנשים במבט", אבל גם לא צריך להיות "אתה ממש טוב בלהקפיץ כדור על הרגל, ויש לך +1 לבדיוקת של הקפצת כדור על הרגל", בעיקר שהחבר שלך שלקח גם את הנוכל ובחר בכל נתיב אחר מקבל כרגע יכולת חזקות אחרות (מתנקש שעושה התקפת פתע אוטומטית בסיבוב הראשן של הקרב בדרך כלל, עז להב שמוסיף את הכרימזה ליוזמה ומסוגל לנוע בחופשיות בשדה הקרב, או אפילו הגנב שפשוט מקבל עוד סקילים)
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
המפקד האלמוני
הודעות: 4346
הצטרף: 27 מאי 2014, 21:25
תשובות: 7

הביריון - נתיב לנוכל [מהדורה 5]

שליחה על ידי המפקד האלמוני » 13 מרץ 2020, 15:00

מקבל את הטענות, וזבנג וגמרנו נראה מעניין. "אגרוף רחוב" אולי באמת מתאים יותר כיכולת של דרגה 1, אבל מי שבונה את הגנב שלו ככה כנראה באמת יקח לו את "מתאבק מסבאות" או משהו כזה.
إذا رأيت نيوب الليث بارزة فلا تظنن أن الليث يبتسم

תגובה מהירה


שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.
   
שלח תגובה
  • נושאים דומים
    תגובות
    צפיות
    הודעה אחרונה