נפתחה הגשת המשחקים לדרקוניקון 2020
עוד שלושה חודשים לדרקוניקון, ומערכת הרישום להגשת משחקים לכנס נפתחה! הריצו את משחקי התפקידים האהובים עליכם, ארגנו אירועי משחקי לוח, תגישו משחק תפקידים חי וכל משחק אחר. https://www.dragoncon.co.il/dm-login.aspx

[שאלה] על האתר ROLL 20

פורום המוקדש לדיונים על מבוכים ודרקונים מכל המהדורות כולל פאת'פיינדר. כאן תוכלו לפגוש את המומחים, לשאול שאלות, לפרסם תוכן שיצרתם, להתייעץ לגבי הנחייה, דמויות ועוד.
Dorown

[שאלה] על האתר ROLL 20

שליחה על ידי Dorown » 10 ינואר 2020, 15:52

שלום חברים
קיימת פלטפורה די נוחה (בעיני), בשם ROLL20 (אני לא מקדם מכירות ואין לי קשר אליהם)
מדוע לא מפעילים שם משחקים בשפה העברית?

אני בטוח שישנם אנשים ספונטנים שרוצים לשחק שעתיים שלוש ככה סתם באמצע היום
למה אנחנו לא מנסים?
סמל אישי של משתמש
פלאפי
The Three Headed Archmage
תשובות: 36

[שאלה] על האתר ROLL 20

שליחה על ידי פלאפי » 12 ינואר 2020, 16:16

הערה מנהלית: זה לא הפורום הנכון לעץ הזה. מנהלי הפורום, נא להעביר למשחקי תפקידים כללי.

לנושא עצמו, לא ברורה לי כוונת השאלה שלך. אפשר כמובן לשחק בroll20 בעברית כמו שאפשר לשחק בעברית בכל אתר או תוכנה. אתה שואל למה אין לroll20 ממשק משתמש בעברית?
למה פלאפי? כי זה פאפי! (כל הזכויות לשם "פלאפי" אינן שמורות וכל מי שקורא הודעה זו יכול להשתמש בשם זה בחופשיות, אך אם אכן ייבחר להשתמש בשם הנ"ל, צפה לתוצאות חמורות מעורך דיני – מיצי!).
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage
תשובות: 51

[שאלה] על האתר ROLL 20

שליחה על ידי Nextorl » 12 ינואר 2020, 20:44

הועבר לפורום מו"ד.

רול20 היא תוכנה נהדרת, ואני השתמשתי בה כבר כמה וכמה פעמים למשחקים בעברית. ויש הרבה ישראלים שמשתמשים בו כדי להריץ. אבל אמריקאים יש הרבה, וישראלים יש מעט, אז פחות אנשים מפרסמים משחקים ברול20 שמחפשים שחקנים- ובמקום מגבשים קבוצה לפני ורק אז משתמשים בפלטפורמה הזו.
"Honor is dead, but I'll see what I can do."
Kaladin Stormblessed

תגובה מהירה

שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.

שלח תגובה
  • נושאים דומים
    תגובות
    צפיות
    הודעה אחרונה