• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

סטטיסטיקה מ D&D beyond - רובנו המכריע משחק בדרגות נמוכות

Screen Shot 2019-12-28 at 2.16.41 PM.png
באופן די צפוי גם לפי D&D beyond רובנו המוחלט משחק בדרגות עד 5-6, חלקינו מגיעים לדרגות 10-12 וכמעט אף אחד לא משחק בדרגות גבוהות יותר.

אישית, דרגה שבע שה הכי גבוה שהגענו בקמפיין כלשהו של חמש... בארבע זה היה דרגה 18, ועכשיו בפאת׳פיינדר דרגה 12.

כנראה, עם כל כמה שכיף לשחק דמויות חזקות כל-יכולות, יש איזשהו קסם למשחק שבו אתה הרבה יותר מוגבל במשאבים שלך.
למרות שיכול להיות שהסיבה האמיתית היא שרוב הקמפיינים נזנחים לפני שהם מספיקים להגיע לדרגות הגבוהות (הקמפיין שנקסט ואני משחקים בו התחיל בדרגה 8, למשל. כמעט באף קמפיין לפני זה לא הגענו לדרגות האלה).

Nextorl אמר/ה:
בכל מקרה, מוזר לי שיותר משחקים בדרגה 20 מאשר בדרגות 16-19, 20 זה פשוט סגנון משחק שונה לחלוטין. טוב, אולי זה למה.
אני די בטוח שזה מהסיבה ש20 היא הדרגה המקסימלית, ולכן אם כבר הגעת לדרגות 16-19 אתה תמשיך ל20.
לחילופין, דרגות 16-19 הן דרגות שמגיעים אליהן מדרגה נמוכה יותר, ודרגה 20 היא דרגה שאתה מתחיל איתה בשביל לשחק פעם אחת דמות דרגה 20

שיחקתי בוואן שוט בדרגה עשרים. זה היה די מתסכל, כי כולנו היינו ממש op, אבל נלחמנו נגד דרקון אדום עתיק. היתה לי טבעת שלוש משאלות, שני סן בלייד ועוד מלא פיטס. בקיצור, לשחק ברמה גבוהה זה כיף אם משחקים נגד יצורים חלשים, כי רק אז אפשר להרגיש את הכוח שזורם בעורקיך.

חזרה