• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

תגובות [תגובות] שעת הכישוף: שליט המצולות

בכתבה זו אציג פטרון חדש למכשף של מבוכים ודרקונים 5: שליט המצולות, יצור תבוני השולט בממלכה מתחת לפני הים, וכן יציר סוד חדש שמתאים במיוחד למכשפים שהפטרון שלהם הוא שליט המצולות או העתיק עליון.

כתבה זו היא ההמשך השישי של פרויקט שעת הכישוף המתמקד במקצוע המכשף במהדורה החמישית של מבוכים ודרקונים. התוכן פתוח לחוות הדעת, לביקורות ולהצעות שלכם, הקוראים, שכן בסופו של דבר אאגד את סדרת הכתבות כולה לקובץ אחד, שיהיה זמין להורדה באתר. יש לכם הזדמנות להשפיע על התוכן!

קרא את הכתבה...

לגבי ההשבעה הקמאית לדרגה 7 שהצעת, שתדע שהקסם הזה בעת האחרונה אושר לתת אותו באופן כללי למכשף כאשר הוא מגיע לדרגה 7. אני חושב שזה יוצר מצב שההשבעה המיוחדת הזאת קצת מבוזבזת והייתי מעניק לו משהו אחר. אולי לצורך העניין לתת איזשהו מאפיין ייחודי לברית הלהב דרך השבעה שאם הוא מכה הוא יכול להשתמש בפעולת בונוס כדי שחלק מהאלמוגים שנמצאים על החרב יידבקו למי שהוא תקף ואז הוא צריך לבצע גלגול חוסן מוצלח או משהו כזה ואם הוא נכשל אז הוא נחשב למורעל עד התור הבא למשל. באופן כללי אני חושב שמאפיינים שייחודיים לפטרון מסוים צריכים להיות במידת מה יותר חזקים מהשבעות רגילות. אני עכשיו משחק מכשף שהפטרון שלו הוא The Ashen Wolf ואני יכול בהחלט להגיד שאני משתמש בחלק מההשבעות שלו בדמות שלי. אבל שוב זאת דעתי

חזרה