[תגובות] שעת הכישוף: שליט המצולות

פורום המוקדש לדיונים על מבוכים ודרקונים מכל המהדורות כולל פאת'פיינדר. כאן תוכלו לפגוש את המומחים, לשאול שאלות, לפרסם תוכן שיצרתם, להתייעץ לגבי הנחייה, דמויות ועוד.
סמל אישי של משתמש
the Nerubian
The Fatespinner Archmage
הודעות: 13247
הצטרף: 05 דצמבר 2004, 17:04
תשובות: 70
מיקום: Azjul-Nerub, נורת'ראנד.
יצירת קשר:

[תגובות] שעת הכישוף: שליט המצולות

שליחה על ידי the Nerubian » 25 דצמבר 2019, 15:24

בכתבה זו אציג פטרון חדש למכשף של מבוכים ודרקונים 5: שליט המצולות, יצור תבוני השולט בממלכה מתחת לפני הים, וכן יציר סוד חדש שמתאים במיוחד למכשפים שהפטרון שלהם הוא שליט המצולות או העתיק עליון.

כתבה זו היא ההמשך השישי של פרויקט שעת הכישוף המתמקד במקצוע המכשף במהדורה החמישית של מבוכים ודרקונים. התוכן פתוח לחוות הדעת, לביקורות ולהצעות שלכם, הקוראים, שכן בסופו של דבר אאגד את סדרת הכתבות כולה לקובץ אחד, שיהיה זמין להורדה באתר. יש לכם הזדמנות להשפיע על התוכן!

קרא את הכתבה...
The strands of destiny weave only a web of death

You can ask an audience to believe the impossible, but not the improbable
שקר כלשהו

[תגובות] שעת הכישוף: שליט המצולות

שליחה על ידי שקר כלשהו » 25 דצמבר 2019, 21:11

לגבי ההשבעה הקמאית לדרגה 7 שהצעת, שתדע שהקסם הזה בעת האחרונה אושר לתת אותו באופן כללי למכשף כאשר הוא מגיע לדרגה 7. אני חושב שזה יוצר מצב שההשבעה המיוחדת הזאת קצת מבוזבזת והייתי מעניק לו משהו אחר. אולי לצורך העניין לתת איזשהו מאפיין ייחודי לברית הלהב דרך השבעה שאם הוא מכה הוא יכול להשתמש בפעולת בונוס כדי שחלק מהאלמוגים שנמצאים על החרב יידבקו למי שהוא תקף ואז הוא צריך לבצע גלגול חוסן מוצלח או משהו כזה ואם הוא נכשל אז הוא נחשב למורעל עד התור הבא למשל. באופן כללי אני חושב שמאפיינים שייחודיים לפטרון מסוים צריכים להיות במידת מה יותר חזקים מהשבעות רגילות. אני עכשיו משחק מכשף שהפטרון שלו הוא The Ashen Wolf ואני יכול בהחלט להגיד שאני משתמש בחלק מההשבעות שלו בדמות שלי. אבל שוב זאת דעתי

תגובה מהירה


שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.
   
שלח תגובה
  • נושאים דומים
    תגובות
    צפיות
    הודעה אחרונה