• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

שדרוג פתרון אחסון המיניאטורות שלי

יש לי אוסף מיניאטורות די מכובד, משהו כמו 350 של מו״ד ועוד 80 של מלחמת הכוכבים.
עד היום כל הטוב הזה אוחסן בארגוניות של ברגים, קופסאות פלסטיק שטוחות של תאים. זה עבד, אבל היה צפוף ולא נוח לשלוף מיניאטורות.
בשיטוט באתרים בחול ניסיתי למצוא פתרונות יותר נוחים. לאחר שכל הארונות הסופר-מגניבים לתצוגה אבל שתופסים טונות מקום, נתקלתי בפתרון של תאי אחסון של akro mils, שזה מעין מעמד עם הרבה מגרות תאים נפרדים.

לצערי לא מייבאים את akro mils לישראל אבל כן יש חברות עם מוצרים דומים, ואיתרתי את tactix שזה מותג בינלאומי עם מוצרים מקבילים. אז לאחר התלבטות החלטתי לרכוש שתי יחידות בגובה 30סמ עם 22 תאים (8 גדולים ו 14 קטנים).
כולל משלוח לבית זה עלה 189₪.

זה הגיע לפני מספר ימים וניתן להתרשם מהאוסף לפני:
622DF490-4EDD-46BF-9A0C-D226D39B5EA9.jpeg
המיניאטורות שלי נשמרו בסך הכל בארבע ארגוניות שטוחות ועוד קופסה קטנה של איקאה למיניאטורות huge.
ספוילר - המיניאטורות העצומות נותרו בקופסה של איקאה. התאים לא מספיק גדולים עבורם.

ככה זה נראה אחרי:
A1871882-7816-4788-9E57-63BFCF2A2890.jpeg

ניצן להתרשם מאיך זה מסודר בתמונות הבאות, פחות צפוף
ויותר נגיש:
B9CF6A9D-6E8E-47E3-9BDC-35208A527CFC.jpeg
5D8D1E3A-5EEC-48A9-A7CC-DDCC38BFBB9D.jpeg

רשמים לאחר משחק ראשון ושימוש בהם, כמו גם מחשבות לשיפור - מחר/מחרתיים. רושם ראשוני = מדליק.

אז ככה, חווית שימוש ראשונית - יותר נוח משמעותית מהפתרון הקודם. חלק מזה נובע גם שיש יותר נפח אחסון ופחות צפוף אבל לא רק.

- קל לפתוח מגרה ספציפית ולהביט מה בדיוק יש בפנים.
- הסידור לגובה הוא קומפקטי בהרבה על שולחן המשחק - פשוט תופס פחות נפח. שלוש-ארבע ארגוניות על השולחן תופס הרבה יותר מקום, ולכן אריזה לגובה יעילה יותר.
- יש המון תאים, מה שמקל על חלוקה ברורה בין הסוגים השונים. יש כמובן כמה מיניאטורות שהן בודדות, אז יש תאים של מישמש.
- בהמשך כמו שבדבאג רשם אני מתכנן לשים על כל תא מדבקה עם המיניאטורות שבפנים. לדעתי זה ישדרג משמעותית את הנוחות. וזה לא אפשרי בקלות הארגונית שטוחה.
- כרגע יש ארגונית מגרות אחת לגיבורים, דמויי אנוש ומלחמת הכוכבים והארגונית השניה היא למפלצות.
- התאים הקטנים הם אחלה למיניאטורות רגילות וקטנות. התא הגדול טוב למיניאטורות גדולות, אלא אם הן ענקיות כמו הגריפון עם מוטת הכנפיים שלו.
- הארגוניות השטוחות היו מסורבלות ולא נוחות כשיש יותר מאחת-שתיים, גם היה מאוד צפוף.

נ.ב. למי שמעוניין, אני הזמנתי מכאן: http://www.brandtools.co.il/ProductInfo.asp?ProdId=8968&catId=

במפגש האחרון השתמשתי בסידור החדש של המיניאטורות וזה היה ממש אחלה - Two Thumbs up!
וזה עשה לי חשק לעוד מיניאטורות אז הזמנתי ערכת הרפתקנים מאמזון, מהתמונה נראה שחל שדרוג באיכות הצביעה מהמיניאטורות שיש לי - רובן מלפני עשור ומעלה
9200000082123046.jpg

חזרה