דף 1 מתוך 1

פלייטסט למקצועות חדשים של פאת'פיינדר - investigator, oracle, swashbuckler, and witch

נשלח: 08 נובמבר 2019, 13:46
על ידי The oldman
פאיזו פרסמו את הפלייטסט למקצועות החדשים שיגיעו בספר Advanced Player's Guide, אי-שם בקיץ 2020. מדובר בארבע מקצועות חדשים-ישנים והם החוקר, עז הלהב, מכשפה ואורקל (הגרסה של פאת'פיינדר 1 תורגמה לעברית בספר גיבורי הסערה :fire: )
הפלייטסט פתוח עד תחילת דצמבר, הנה הקובץ להורדה: https://paizo-images.s3-us-west-2.amazo ... aytest.pdf

פלייטסט למקצועות חדשים של פאת'פיינדר - investigator, oracle, swashbuckler, and witch

נשלח: 08 נובמבר 2019, 21:33
על ידי the Nerubian
אההתי מאוד את הכיוון שפאיזו לקחו בסטארפיינדר, עם מעט מאוד מקצועות אבל שלכל אחד מהם יש מספר גדול של פרשונויות או נתיבים. די מצער אותי שבפאת'פיינדר 2, האלוף לא שונה בכלל מבחינה פלאפית מהכוהן, ועכשיו עובדים על ארבעה מקצועות שלא בהכרח מצדיקים את עצמם. החוקר נראה כאילו צריך היה להיות וריאציה של הנוכל ועז-הלהב נולד בחטא (כבר במהדורה 3.5 הוא היה בסך הכל לוחם שבחרו בשהילו את הכשרונות והוסיפו יכולת חמיקה ללא-שריון)

המכשפה די מוצלחת (זה נחמד שחלק מהלחשים הם של יציר-הסוד שהפטרון שלח לה) אבל לא ברור לי הקטע של תחזוק לחשי ריכוז על ידי צחוק מרושע. האוראקל היה ונשאר מגניב לאללה. במובן מסוים אני חושב שהוא השתדרג מאז המהדורה הקודמת. בפאת'פיינדר 1 דמויות היו נולדות אוראקל וסובלות מקללה שלא בהכרח קשורה לסוד הטמיר שלהן. הפעם אפשר לשחק גם דמות שבחרה להיות אוראקל, וגם הקללה באה לצד הסוד הטמיר והיא מקצינה אם האוראקל מטיל את לחשי הסוד שלו. אוראקל אש שמתפרץ בלהבות? מגניב.