דף 1 מתוך 1

[תגובות] שעת הכישוף: ברית הלהב ולחשים חסרים

נשלח: 03 נובמבר 2019, 14:00
על ידי the Nerubian
כתבה זו היא הכתבה השנייה בסדרת הכתבות של פרויקט שעת הכישוף והפעם אדבר על ברית הלהב. ב"ברית הלהב" המכשף מבקש מהפטרון שלו נשק קסום להילחם באמצעותו. זה נשמע נהדר על הנייר, אבל ישנה בעיה – למכשף כמעט ואין גישה ללחשים או להשבעות אחרים שיאפשרו לו להילחם בקפא"פ.
לטעמי, להב-הכשף הוא אכזבה. לא ייתכן שברית הנשק תהיה ברכה זמינה לכל המכשפים, אבל רק פטרון אחד יאפשר לה להיות רלוונטית. אני חושב שלכל מכשף, עם כל פטרון, צריכה להיות האפשרות להיות לוחם קפא"פ סביר.

התוכן פתוח לחוות הדעת, לביקורות ולהצעות שלכם, הקוראים, שכן בסופו של דבר אאגד את סדרת הכתבות כולה לקובץ אחד, שיהיה זמין להורדה באתר. יש לכם הזדמנות להשפיע על התוכן!

קרא את הכתבה...

[תגובות] שעת הכישוף: ברית הלהב ולחשים חסרים

נשלח: 04 נובמבר 2019, 21:32
על ידי הלדין
ברית הלהב מזכירה לי מעט את הסידור שבין הגיבורים ההודיים לאלים שלהם - אנחנו נהרוג לכם את השדים, אתם תתנו לנו כלי נשק יאה.

[תגובות] שעת הכישוף: ברית הלהב ולחשים חסרים

נשלח: 06 מרץ 2020, 17:18
על ידי tkhag1
הי מצטער על ההקפצה של העץ אבל התמונה של תיקון הלחשים בכתבה נמחקה

[תגובות] שעת הכישוף: ברית הלהב ולחשים חסרים

נשלח: 07 מרץ 2020, 11:05
על ידי the Nerubian
לא מצאתי מה המקור לבעיה, אז העליתי את התמונה מחדש כטקסט. זה נראה פחות מגניב וצבעוני, אבל זה עובד :-)

[תגובות] שעת הכישוף: ברית הלהב ולחשים חסרים

נשלח: 12 אפריל 2020, 03:27
על ידי tkhag1
מצטער על ההקפצה אבל אני חושב שזה די רלוונטי לנושא, אחד מהתיקונים שלך היה הוספת תוסף השליטה לנזק, היכולת Hexblade's Curse מאשפרת לך בין היתר לגרום לנזק נוסף השווה לתוסף השליטה שלך.
זה נשאר יחסית תחת שליטה הודות לכך שזה ליצור אחד עד לדרגה 14 בא אתה מקבל את היכולת להעביר את הקללה שלך ליצור אחר כאשר המטרה המקורית מתה (אם כי אתה לא מקבל את נקדות הפגיעה שהייתה מקבל מהקללה באופן רגיל).
עכשיו זה אומר שבמקסימום עם ההשבעות הנכונות אתה תוקף פעמיים בתור (Thirsting Blade) עם תוסף לנזק של 5 (תכונה) +6 (מהתיקון שלך) +6 (מקללת האקס) +5 (Lifedrinker תכונה) +3 (Ultimate Pact Weapon (UA)) מה שמניח אותנו על התוסף המפחיד למדי לנזק השווה ל25x2 נזק לפני גילגול הקוביה או הוספת יכולת אחרות או לחשים אחרים, כלומר אנחנו יושבים על 50 נזק נוסף לכל היותר.
ברברי ברסקר זועם יתקוף שלושה פעמים עם תוסף של לכל היותר של 7 (Primal Champion ותכונה) +4 (מתכונת הזעם) ו... זהו אילה אם פספסתי משהו, כלומר 3×11 מה שאומר 33 לכל היותר.
בשתיהם מדובר ביכולת מקצוע בלבד וזה מניח את הברברי בנחיתות די קשה... והוא אמור להיות מכונת הנזק המסימלת במשחק.

[תגובות] שעת הכישוף: ברית הלהב ולחשים חסרים

נשלח: 16 אפריל 2020, 13:12
על ידי the Nerubian
הקפצה רלוונטית. אל תתנצל. 🙂

הבעיה עם Hexblade היא שבמקום לתקן מה ששבור, עשו נתיב מסוים שהוא חזק משמעותית יותר מכל האחרים אם הוא בא יד ביד עם נשק הברית. אז הוא הדרך הוואלידית היחידה לשחק מכשף עם ברית להב. אם תסתכל על היכולות של Hexblade، הוא מקבל בדרגה הראשונה *הרבה יותר יכולות מכל פטרון אחר* והמטרה בעצם לתת לו מה שכל פטרון נותן ובנוסף לתת לו לפצות על החורים בברית הלהב הרגילה. אם סגרנו את החורים, חלק מהיכולות העודפות שלו לא רלוונטיות.

לכן אם אתה משתמש בתיקון שלי, אני מציע פשוט לבטל את התוסף של Hexblade's Curse לנזק.

לגבי ברברי, שים לב שנתיב הברזרקר (שהוא מכונת הנזק הרצינית) מקבל גם תוסף נזק בפגיעות קריטיות, התקפה כפעולה משנית והתקפה כתגובה, והוא משתמש בכלי נשק דו ידני (עם קוביות נזק גדולות יותר) ויכולות הגנתיות קצת יותר עקביות.