הושלם שדרוג תחזוקה לפורום
שדרגנו את הפורום לגרסה עדכנית של PHPBB. אם אתם נתקלים בבעיות, זה המקום לדווח: שדרוג תחזוקה לפורום - ספטמבר 2019
בנוסף אנו שוקלים בטווח הארוך יותר לשדרג את מערכת הפורומים למערכת מודרנית יותר ונשמח לשמוע את דעתכם. זה הנושא בו אנחנו מציגים אפשרויות שונות: אז EnWorld עדכנו את האתר שלהם

שאלות לגבי מכרות פנדלבר

פורום המוקדש לדיונים על מבוכים ודרקונים מכל המהדורות כולל פאת'פיינדר. כאן תוכלו לפגוש את המומחים, לשאול שאלות, לפרסם תוכן שיצרתם, להתייעץ לגבי הנחייה, דמויות ועוד.
סמל אישי של משתמש
BadBug

שאלות לגבי מכרות פנדלבר

שליחה על ידי BadBug » 21 אוקטובר 2019, 17:42

היי, יש לי כמה שאלות לגבי ההרפתקה של מכרות פנדלבר שלא מצאתי עליהן תשובה מספקת עד כה מהחיפושים, אני יודע שהרבה מכם אוהבים לעזור אבל אשמח אם מי שבאמת הריץ/שיחק יוכל לענות :)

1. כמה סשנים בערך היא אמורה לקחת ? אני יודע שזה לא מדע מדוייק, אבל הערכה לפי סשנים שולחנים של 3 שעות כל אחד לחבורה ממוצעת של 4-5 שחקנים.

2. עד כמה ההרפתקה מודולרית ? כלומר עד כמה אני יכול לשלב תוכן משלי, האם היא חלק מסיפור ? האם ההשלכות שלה משפיעות על סביבת העולם ועד כמה?
האם אפשרי לשתול שם אלמנטים של המשך מערכה שאני מתכנן מבלי לפגוע בעלילה ?

3. למה היא נחשבת כל כך טובה כהרפתקת התחלה ?
ואם יש לי כבר ניסיון רב בהנחיה של מהדורות אחרות אבל לא ב5 עדיף לי להריץ אותה או לכתוב משלי ?

תודה רבה לכולם! :clap:
סמל אישי של משתמש
the Nerubian
The Fatespinner Archmage
תשובות: 62
יצירת קשר:

שאלות לגבי מכרות פנדלבר

שליחה על ידי the Nerubian » 21 אוקטובר 2019, 18:43

מדובר בהרפתקה שמתוכננת טוב מאוד מבחינת היכרות עם המשחק, קצב התעצמות הדמויות, והיקף המידע שצריך ללמוד ולזכור (מגיע בהדרגה). היא מאוד מהודקת.

היא צריכה לקחת בערך 7 מפגשים של 3-4 שעות.

יש עיר עיקרית אחת, ארבעה מבוכים קטנים יחסית, ומשהו כמו 6-7 היתקלויות רציניות שנמצאות בשטח והן לא חלק ממבוך, לא חלק מהעלילה העיקרית, אבל קשורות לסיפור הרקע של הדמויות המוכנות (לדוגמה האלף האשף הוא חלק ממסדר דתי והוא מחפש פסל שנגנב מהמקדש ונמצא באחת ממשימות הצד).
המבוך הראשון עובד טוב גם בפני עצמו ואפשר לנתק אותו מההרפתקה ולחבר להרפתקה אחרת.

יש נבל די נחמד שאפשר להחליט פשוט שהוא עובד עבור הנבל העיקרי של המערכה שלך, או להחליף אותו בנבל אחר מהמערכה שלך. קל מאוד לשתול רמזים להרפתקה אחרת. למעשה "מכרה פנדלבר האבוד" בעצמו מכיל מלא רמזים למערכה של "אוצר מלכת הדרקונים" ו"עלייתה של תיאמת".
The strands of destiny weave only a web of death

You can ask an audience to believe the impossible, but not the improbable
סמל אישי של משתמש
BadBug

שאלות לגבי מכרות פנדלבר

שליחה על ידי BadBug » 22 אוקטובר 2019, 01:14

המון תודה!, בדיוק התשובה שחיפשתי, עשית לי סדר בראש לפני שאני צולל לקריאת ההרפתקה הזו.
אם זה משהו שקל לערוך אותו מבלי לפגוע בסיפור, זה יכול מאד להתאים למה שאני מחפש.

תגובה מהירה

שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.

שלח תגובה
  • נושאים דומים
    תגובות
    צפיות
    הודעה אחרונה