הושלם שדרוג תחזוקה לפורום
שדרגנו את הפורום לגרסה עדכנית של PHPBB. אם אתם נתקלים בבעיות, זה המקום לדווח: שדרוג תחזוקה לפורום - ספטמבר 2019
בנוסף אנו שוקלים בטווח הארוך יותר לשדרג את מערכת הפורומים למערכת מודרנית יותר ונשמח לשמוע את דעתכם. זה הנושא בו אנחנו מציגים אפשרויות שונות: אז EnWorld עדכנו את האתר שלהם

[ מו"ד 5 ]איך אתם מתכננים את האויבים שלכם מכאנית? ושאלה קטנה.

פורום המוקדש לדיונים על מבוכים ודרקונים מכל המהדורות כולל פאת'פיינדר. כאן תוכלו לפגוש את המומחים, לשאול שאלות, לפרסם תוכן שיצרתם, להתייעץ לגבי הנחייה, דמויות ועוד.
סמל אישי של משתמש
lonewolf

[ מו"ד 5 ]איך אתם מתכננים את האויבים שלכם מכאנית? ושאלה קטנה.

שליחה על ידי lonewolf » 02 אוקטובר 2019, 18:19

חשבתי על זה לאחרונה, ורציתי לפתוח דיון על הנושא:
כשאתם מתכננים קרב, איך אתם מתכננים את האויבים של הדמויות? אתם מכינים להם נתונים? משתמשים בנתונים מספרי המפלצות השונים? מה אתם מעדיפים?

אגב, בנושא כמעט קשור, מותר ליצור דמות דבשית בעלת דפד שלם שנלחמת בדמויות? חא ראיתי שום דבר על הנושא הזה בפרק של קרב בספר.
נערך לאחרונה על ידי lonewolf ב 03 אוקטובר 2019, 07:34, נערך פעם 1 בסך הכל.
.The lone wolf hunts alone
סמל אישי של משתמש
tkhag1
תשובות: 1

איך אתם מתכננים את האויבים שלכם מכאנית? ושאלה קטנה.

שליחה על ידי tkhag1 » 02 אוקטובר 2019, 18:36

אין שום בעיה אם זה אבל זה מעט מיותר ומסובך יותר ואני לא לגמרי בטוח מה הגישה של דירוגי האתגר עם זה, אני ממליץ לך להישאר עם התבנית של המפלצות, גם בשביל יצורים אנושיים.
ישבתי חצי שעה מול המסך בניסיון לחשוב על משהו חכם ומתוחכם, ואז הבנתי שאין לי שום דבר מעניין להגיד.
א.ש.
סמל אישי של משתמש
dragonitzan

שליחה על ידי dragonitzan » 02 אוקטובר 2019, 18:38

אני ממליץ לך לקחת מפלצת קיימת ולהלביש עליה דמות, אולי להוסיף/לשנות יכולת כלשהי בשביל היחודיות שלו. כבר כמה פעמים רציתי לבנות דב"ש, ואז ראיתי שיש כבר מפלצות עם נתונים מתאימים שחוסכות לי את העבודה...
ואני מעדיף לקחת מפלצות מהספר, כי אני לא טוב בלבנות דברים מאוזנים כל-כך.
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage
תשובות: 47

שליחה על ידי Nextorl » 02 אוקטובר 2019, 19:34

במו"ד, לדמויות שחקן ולמפלצות יש מכאניקות שונות מאוד. בדרך כלל, לדמויות יש יותר אפשרויות בקרב כי זה מאפשר לאור הזרקורים לזרוח עליהן יותר.
אז לבנות למפלצת דף דמות מלא זה לא רק מיותר, אלא פוגע בקרב (וזה מבלי לדבר על ענייני האיזון)
למו"ד יש מכאניקה למפלצות ואויבים מסיבה מסוימת, תשתמש בה.
"Honor is dead, but I'll see what I can do."
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
אביעד
תשובות: 43

שליחה על ידי אביעד » 02 אוקטובר 2019, 20:08

כשאני מכין קרב אני לוקח נתונים מספר מפלצות ומשתמש בהם. למה לעבוד קשה כשיש לך מישהו שעשה את הכל בשבילך? ואם אין את המפלצת שאתה צריך אתה תמיד יכול לעשות ריפלאף לנתונים של מפלצת אחרת והשחקנים שלך לעולם לא יידעו.
lonewolf כתב:
02 אוקטובר 2019, 18:19
אגב, בנושא כמעט קשור, מותר ליצור דמות דבשית בעלת דפד שלם שנלחמת בדמויות? חא ראיתי שום דבר על הנושא הזה בפרק של קרב בספר.
לא יודע. משום מה כולם כאן מניחים שמדובר במו"ד 5 למרות שאי אפשר לדעת באמת מההודעה שלך. יש מהדורות שזה מותר בהן, יש מהדורות שזה אסור בהן, ויש מהדורות שזה מותר אבל ממש לא מומלץ, כמו מו"ד 5.
סמל אישי של משתמש
המפקד האלמוני
תשובות: 7

שליחה על ידי המפקד האלמוני » 02 אוקטובר 2019, 20:41

אני תמיד אוהב להתאים את האויבים אישית לפי רעיון שיש לי בראש. במו"ד5 גם ממש קל לעשות את זה.
למשל, כמו כאן:
היתקלות בארבעה אורקים שאהבתי למחזר כמה פעמים
إذا رأيت نيوب الليث بارزة فلا تظنن أن الليث يبتسم

תגובה מהירה

שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.

שלח תגובה
  • נושאים דומים
    תגובות
    צפיות
    הודעה אחרונה