• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

מהדורה 5 [מהדורה 5] שאלות על מסעות בין מישורים

היי, השאלה גדולה ופלאפית יותר לכן פתחתי נושא חדש, אשמח לתשובות מאנשים שבאמת מכירים את הנושא.

1. לגבי הOuter Planes, כתוב שהמישורים הללו הם יותר מצב תודעתי, השאלה אם דמות יכולה להגיע לשם ממש פיזית?
אם הדמות מגיעה לשם מוקרנת תודעתית והיא מתה מה קורה לה ? האם זה קשור למכניקת הsilver cord של המישור האסטרלי ?

2. אם הקרנתי את עצמי אסטרלית למישור האסטרלי ועברתי דרכו למישור אחר - מה קורה לSilver cord ? האם הוא ניתק ? מחכה לי באותה נקודה ? ממשיך למישור הבא ? משהו אחר ?

3. לגבי הStyx וה infinite staircase כתוב שבאמצעותם ניתן להתנייד לאורכם של המישורים התחתונים/העליונים בהתאמה והם בפירוש קיימים במישורים שמכילים את נטיית ה Evil או Good, מה לגבי מישורים שלא מכילים את אחת הנטיות הללו ? האם הנהר/מדרגות פשוט לא יעברו שם ? האם משהו אחר ?
לדוגמא: Limbo, Mechanus...

תודה!

הם כן, גם אני הופתעתי כששמעתי את זה בפעם הראשונה, אבל הם הכוכבים שרואים בשמיים...

עריכה: אני לא יודע אם זה ככה גם לגבי איבריל - ת׳וריל (אני מקווה שאני הוגה את זה נכון), נראה לי שיש שם משהו קצת אחר.

*בודק בספר*
פורטלים הם הדרך הפשוטה ביותר לעבור בין ממדים. הם כמו דלתות, חלונות, או שביל ערפילי. אפשר לפתוח פורטל בכמה דרכים.
מתברר שלב הר געש מוביל אותך למישור האש ומעמקי הים מובילים אותך למישור המים. זה בערך מה זכתוב. לא יודע עד כמה זה עונה על השאלות שלך.

לצערי לא קיבלתי תשובות מספקות לשאלות הללו, אני מניח שלא כולם מתעסקים במעבר בין מישורים במשחקים שלהם.
ניסיתי גם בפייס וקיבלתי תשובות חלקיות.
אני מאד מתעניין וחוקר את הנושא, ברור שאפשר להמציא ממה שנראה לי הגיוני אבל רציתי לשמוע אם יש משהו מקובל בתחום.
אני אמשיך לחקור :)

חזרה