הושלם שדרוג תחזוקה לפורום
שדרגנו את הפורום לגרסה עדכנית של PHPBB. אם אתם נתקלים בבעיות, זה המקום לדווח: שדרוג תחזוקה לפורום - ספטמבר 2019
בנוסף אנו שוקלים בטווח הארוך יותר לשדרג את מערכת הפורומים למערכת מודרנית יותר ונשמח לשמוע את דעתכם. זה הנושא בו אנחנו מציגים אפשרויות שונות: אז EnWorld עדכנו את האתר שלהם

[מהדורה 5] שאלות על מסעות בין מישורים

פורום המוקדש לדיונים על מבוכים ודרקונים מכל המהדורות כולל פאת'פיינדר. כאן תוכלו לפגוש את המומחים, לשאול שאלות, לפרסם תוכן שיצרתם, להתייעץ לגבי הנחייה, דמויות ועוד.
סמל אישי של משתמש
BadBug

שליחה על ידי BadBug » 22 ספטמבר 2019, 14:40

היי, השאלה גדולה ופלאפית יותר לכן פתחתי נושא חדש, אשמח לתשובות מאנשים שבאמת מכירים את הנושא.

1. לגבי הOuter Planes, כתוב שהמישורים הללו הם יותר מצב תודעתי, השאלה אם דמות יכולה להגיע לשם ממש פיזית?
אם הדמות מגיעה לשם מוקרנת תודעתית והיא מתה מה קורה לה ? האם זה קשור למכניקת הsilver cord של המישור האסטרלי ?

2. אם הקרנתי את עצמי אסטרלית למישור האסטרלי ועברתי דרכו למישור אחר - מה קורה לSilver cord ? האם הוא ניתק ? מחכה לי באותה נקודה ? ממשיך למישור הבא ? משהו אחר ?

3. לגבי הStyx וה infinite staircase כתוב שבאמצעותם ניתן להתנייד לאורכם של המישורים התחתונים/העליונים בהתאמה והם בפירוש קיימים במישורים שמכילים את נטיית ה Evil או Good, מה לגבי מישורים שלא מכילים את אחת הנטיות הללו ? האם הנהר/מדרגות פשוט לא יעברו שם ? האם משהו אחר ?
לדוגמא: Limbo, Mechanus...

תודה!
קובר האלים

שליחה על ידי קובר האלים » 22 ספטמבר 2019, 16:50

אני יודע את התשובה רק לשאלה הראשונה: היא יכולה, לא רק זה, אפשר פיזית לעוף אל השמיים/ לחפור הרבה באדמה ובסוף תגיע לאלסיום/ הניין הל
סמל אישי של משתמש
BadBug

שליחה על ידי BadBug » 22 ספטמבר 2019, 17:28

בטוח שאנחנו מדברים על הקוסמולוגיה של מהדורה 5 ?
לא נראה לי שלחפור הרבה או לעוף גבוה במישור החומר הראשוני יביאו אותך לעולמות החיצונים הנ"ל...
קובר האלים

שליחה על ידי קובר האלים » 22 ספטמבר 2019, 18:22

הם כן, גם אני הופתעתי כששמעתי את זה בפעם הראשונה, אבל הם הכוכבים שרואים בשמיים...

עריכה: אני לא יודע אם זה ככה גם לגבי איבריל - ת׳וריל (אני מקווה שאני הוגה את זה נכון), נראה לי שיש שם משהו קצת אחר.
נערך לאחרונה על ידי קובר האלים ב 22 ספטמבר 2019, 19:10, נערך פעם 1 בסך הכל.
סמל אישי של משתמש
lonewolf

שליחה על ידי lonewolf » 22 ספטמבר 2019, 19:02

*בודק בספר*
פורטלים הם הדרך הפשוטה ביותר לעבור בין ממדים. הם כמו דלתות, חלונות, או שביל ערפילי. אפשר לפתוח פורטל בכמה דרכים.
מתברר שלב הר געש מוביל אותך למישור האש ומעמקי הים מובילים אותך למישור המים. זה בערך מה זכתוב. לא יודע עד כמה זה עונה על השאלות שלך.
.The lone wolf hunts alone
סמל אישי של משתמש
BadBug

שליחה על ידי BadBug » 23 ספטמבר 2019, 21:13

לצערי לא קיבלתי תשובות מספקות לשאלות הללו, אני מניח שלא כולם מתעסקים במעבר בין מישורים במשחקים שלהם.
ניסיתי גם בפייס וקיבלתי תשובות חלקיות.
אני מאד מתעניין וחוקר את הנושא, ברור שאפשר להמציא ממה שנראה לי הגיוני אבל רציתי לשמוע אם יש משהו מקובל בתחום.
אני אמשיך לחקור :)

תגובה מהירה

שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.

שלח תגובה
  • נושאים דומים
    תגובות
    צפיות
    הודעה אחרונה