• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

מורדי השאול - התייעצות (לא לשחקנים שלי)

הסשן האחרון של החבורה היה סיום ההרפתקה השלישית של הנתיב ובו הדמויות נלחמו בברזילאי (בפועל שטן שעבר עיצוב לדמותו). הקרב היה קשה, וכעת בסוף הסדן החבורה בכיוון של נסיגה לאחור וויתור על הקרב - למעשה ברזילאי הביס אותם.
למרות שזו לא התוצאה הקלאסית בסוף ההרפתקה, אני הולך לזרום איתם - מי אני שאגיד לשחקנים לא לסגת.

החלק הכיפי בעיניי זה שעכשיו אני יכול להרוג / לחטוף להם הרבה בעלי ברית, בתואנה שהם הפסידו מה שיגרום להם incentive חזק לנקמה.
ההתייעצות שלי עד כמה לתת לזה להשפיע על ההמשך, ובעיקר האם לחשוף בפניהם שלמעשה הם לא נלחמו בברזילאי האמיתי אלא בשטן מתחזה. דווקא ההפסד לברזילאי יעורר אצלם יותר יראה וכבוד אליו כאל יריב. מאידך, זה אומר שיהיה להם ממש מוזר לגלות שבפעם הבאה יהיו לו יכולות שונות לגמרי.

נ.ב. מסקרן לראות שההרפתקה הרשמית לא מתייחסת לאפשרות שהדמויות החליטו לסגת, אחרי שהם הצילו את האזרחים, ולא להמשיך להילחם.

ברזילאי האמיתי חזק יותר מהשטן שבו הם נלחמו? אם כן - תן להם להילחם שוב במתחזה לקראת סוף ההרפתקה הבאה, ואולי הוא ים ילעג להם ויספר שהוא מתחזה, שהוא רימה אותם והביס אותם פעם אחת, שהוא הרג את בני הברית, ושעכשיו בכוונתו להרוג גם אותם.

קודם כל כפי שאמרת, it's time to go down hard on them. ללא ספק נשמע כמו ההפסד המרכזי שלהם בקמפיין, שהם "נגאלים" ממנו רק לקראת סופו של הקרב האחרון.

מכיוון שאתה משחק עד הרפתקה 4, אני בעד שזה היה ברזילאי האמיתי. אתה יכול לומר לאחר מכן, לדוגמה, שהניצחון על עורבי הכסף הצליח לעורר את סיפוקם של אשמדאי ומפיסטופולס ובתמורה הם חיזקו אותו בטקס אפל (מה שגורם לו לנתונים שונים, כלומר אלו המוצגים בספר הרביעי ואולי עוד מספר שטיקים שטניים).

אני הייתי מנסה לא להרוג דבשים חשובים להמשך. סתם דבשים, זה כבר עניין אחר.
ואני לא הייתי מגלה להם במי הם נלחמו, אלא נותן להם לחיות באשליה. גם לשחקנים הכי מוכשרים קשה לפעמים להפריד ידע דמות שחקן, ואפילו אם הם כן יעשו את זה, זה עדיין ישפיע על הפעולות שלהם. במידה מסוימת.

דבשים מתים זה כלי סיפורי וזה תוצאה של המעשים שלהם. כנראה שאחד מהם הם כבר הצילו (אלא אם יקרה משהו לא צפוי) ויעשו עליו החייאה... לגבי היתר? נחיה ונראה
למעשים יש השלכות, אחרת העולם לא מרגיש אמיתי.

וכן; אני לא אחשוף את השטן, שווה לברזילאי לשמור אותן בתחפושת להזמנות הבאה שהם יפגשו.

חזרה