• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

מהדורה 3/3.5 הספרים הישנים של מוד"3.5 ופאטפיינדר

the DM

פונדקאי ותיק
או.קיי, אז בהמשך לפוסט הקודם, שאלה חדשה
הבנתי שיש קשר בין מוד 3/3.5 לפאת'פיינדר מבחינת המכניקה ואכן בדפדוף הקצר שהספקתי לעשות היום ראיתי שאכן יש דמיון מסויים
השאלה היא כזאת.
כיוון שיש דימיון רב בינהם האם יש איזה קובץ, מאמר ו/או טריק כל שהו לבצע התאמה בין הספרים הישנים שיש לי של מוד 3/3.5 לפאתפיינדר כדי להעשיר את העולם מערכה עבורם. הקבוצה גדלה והצטרפו שלוש אחיניות שלי אז כבר חמישה שחקנים זה קבוצה מכובדת ואני רוצה שזה יהיה עולם עשיר.

אני בטוח שאם יש כאן איזה ערמת כללי ברזל של לתרגם דמויות, גזעים וכללים מעולם ה 3.5 לפאת'פיינדר מישהו כבר רשם משהו או שלפחות פיתח משהו, אז השאלה שלי אם כן. מה הם כללי ההמרה. חבל שכל החומר הישן שיש לי לא יהיה מועיל.

שים לב שכל החומר של עולם המערכה יהיה רלוונטי גם בלי המרה, וגם בגדול אפשר להשתמש במפלצות עם המרות פשוטות יחסית. אז גם הרפתקאות זה די בקלילות להשתמש בהן (בעיקר של 3.5)
עם זאת, הייתי מציע להמנע מהרחבות לשחקנים של 3.5, לא שאי אפשר, פשוט לדעתי זה בלגן מיותר בטח לילדים בגיל הזה. ספר החוקים הבסיסי מכיל מספיק מידע, ואם אתה רוצה עוד ספר, אז בעברית גם יש את גיבורי הסערה, שהוא ספר עם שני מקצועות חדשים ועוד דברים מגניבים לפאת'פיינדר.

חזרה