ברוכים הבאים לפורום הפונדק
פורום הפונדק הוא קהילה של משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד. נשמח לענות על השאלות שלכם, לקרוא את היצירות שלכם ולשחק איתכם.
אתם מוזמנים להירשם לפורום ולהצטרף לקהילה.

הספרים הישנים של מוד"3.5 ופאטפיינדר

פורום המוקדש לדיונים על מבוכים ודרקונים מכל המהדורות כולל פאת'פיינדר. כאן תוכלו לפגוש את המומחים, לשאול שאלות, לפרסם תוכן שיצרתם, להתייעץ לגבי הנחייה, דמויות ועוד.
the DM

שליחה על ידי the DM » 02 אוגוסט 2019, 23:18

או.קיי, אז בהמשך לפוסט הקודם, שאלה חדשה
הבנתי שיש קשר בין מוד 3/3.5 לפאת'פיינדר מבחינת המכניקה ואכן בדפדוף הקצר שהספקתי לעשות היום ראיתי שאכן יש דמיון מסויים
השאלה היא כזאת.
כיוון שיש דימיון רב בינהם האם יש איזה קובץ, מאמר ו/או טריק כל שהו לבצע התאמה בין הספרים הישנים שיש לי של מוד 3/3.5 לפאתפיינדר כדי להעשיר את העולם מערכה עבורם. הקבוצה גדלה והצטרפו שלוש אחיניות שלי אז כבר חמישה שחקנים זה קבוצה מכובדת ואני רוצה שזה יהיה עולם עשיר.

אני בטוח שאם יש כאן איזה ערמת כללי ברזל של לתרגם דמויות, גזעים וכללים מעולם ה 3.5 לפאת'פיינדר מישהו כבר רשם משהו או שלפחות פיתח משהו, אז השאלה שלי אם כן. מה הם כללי ההמרה. חבל שכל החומר הישן שיש לי לא יהיה מועיל.
כף האווז כתב:לפחות הם לא אנסו מפלצות. לירון הקטן החליט שהמטרה של הקוסם שלו בחיים היא לבצע אקט מיני בכל המפלצות בחוברת השה"מ מי שלא ראה לוחם וקוסם עושים ערוסה לדוב-ינשוף והליקופטר לזיקית מקורננת לא ראה תועבה מימיו.
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage
תשובות: 48

שליחה על ידי Nextorl » 03 אוגוסט 2019, 00:04

paizo.com - Pathfinder Roleplaying Game Conversion Guide (OGL) PDF

אתה יכול להוריד את הקובץ הזה, שנועד בדיוק למטרה הזו.
"Honor is dead, but I'll see what I can do."
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
The oldman
The Rainbow Archmage
תשובות: 14
יצירת קשר:

שליחה על ידי The oldman » 03 אוגוסט 2019, 00:10

שים לב שכל החומר של עולם המערכה יהיה רלוונטי גם בלי המרה, וגם בגדול אפשר להשתמש במפלצות עם המרות פשוטות יחסית. אז גם הרפתקאות זה די בקלילות להשתמש בהן (בעיקר של 3.5)
עם זאת, הייתי מציע להמנע מהרחבות לשחקנים של 3.5, לא שאי אפשר, פשוט לדעתי זה בלגן מיותר בטח לילדים בגיל הזה. ספר החוקים הבסיסי מכיל מספיק מידע, ואם אתה רוצה עוד ספר, אז בעברית גם יש את גיבורי הסערה, שהוא ספר עם שני מקצועות חדשים ועוד דברים מגניבים לפאת'פיינדר.
בעלים, הפונדק הוצאה לאור
מנחה: פאת'פיינדר (מורדי הגיהנום - מערכה של פאת'פיינדר)
משחק: מבוכים ודרקונים 5 (גלגול גורלי), משחקי לוח בכל הזדמנות :)

תגובה מהירה

שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.

שלח תגובה
  • נושאים דומים
    תגובות
    צפיות
    הודעה אחרונה