• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

פאת'פיינדר 2 אבירי להבת הנצח, תוכנית יוטיוב של פאת'פיינדר 2

לקראת ההשקה של פאת'פיינדר 2, פאיזו כנראה מבינים שאי אפשר לנצח את מבוכים ודרקונים 5, בלי נוכחות מסיבית של תוכניות רשת. אז היום מושקת תוכנית חדשה - אבירי להבת הנצח, בהנחייתו של ג'ייסון בולהמן, יוצר השיטה, ביחד עם עוד חמישה שחקנים. התוכנית בשיתוף עם ערוץ Geek & Sundry, שמבשר טובות מהצד הטכני. עם זאת, מהפגישות שלי עם ג'ייסון, הוא בחור נהדר, אבל לא הכי כריזמטי בעולם - בטח שלא ברמה של מט מרסר או של הבחור מהרמוני קווסט.

בכל מקרה, אותי זה מסקרן מספיק כדי לצפות לפחות בפרק הראשון, ובינתיים שחררו טיזר

זה בגלל שאתה ישראלי ואנחנו רגילים לשלטון ה White Man - בעיקר בתחום המשחקים.
בחו"ל ובעיקר בתוכניות בסגנון הזה, זה די נפוץ הערבוב הזה. כעובדה קטנה, המנכ"ל של פאיזו היא אישה מהרגע הראשון, היא ייסדה את החברה והובילה אותה עד היום.

אבל כן, כשאתה אומר את זה אז אני נזכר בסוף המשחק ובכך שהיו אנשים שקלטו איזה סצנה בסרט שהיו רק גיבורי-על נשים וזה הפריע להם כאילו שזה איזה מסר פוליטי כזה או אחר.

לא שdiversity מפריע לי, להפך - זה די נחמד.
אבל לפעמים זה נראה מאוד מכוון וקצת סינתטי. כמו שבספיידרמן האחרון שמו בין כל התלמידים איזה דב"ש של ילדה עם חיג'אב שכל תפקידה הוא להיות ילדה עם חיג'אב. להבדיל, בגרסה הקולנועית ל"חומות של תקווה" ההחלפה של דמותו האירית של "רד" במורגן פרימן השחור הייתה בחירת ליהוק מוצלחת ומעולה.

אני די בטוח שבספיידרמן שלפני זה שמו שלושה חרדים.לדעתי האישית לפחות,diversity לא מפריע כל עוד זה לא מוגזם.אגב,ההיא עם הכיפה לא טרנסג'נדרית לפי דעתי,פשוט קירחת.

הממ, לא אנשים שאני מכיר- מה שאומר שאין לי עניין מיוחד לצפות בזה. חבל, היה עדיף להם למצוא כמה סלבריטיז, שחקנים מסדרות טלוויזיה או משהו כזה כדי ליצור עניין. ה"diversity" כאן לא באמת מפריע לי, אבל כן מעניין אותי לדעת מה היו השיקולים שלהם בבחירת השחקנים האלה- פשוט כריזמה? כולם בנו דמויות והם אלה שבנו את הכי טובים? טורניר עד המוות עם כל השאר (שאנחנו לעולם לא נדע מי הם, כי הם מתו בטורניר ופאיזו טייחו הכל)?

פאיזו ממש משתדלים לתת ייצוג לכל גווני האוכלוסיה גם בתוכן שהם מפרסמים, הגיוני שהם יכניסו את זה גם בסדרות שהם מוציאים. לדעתי, עד כמה שהנושא מבורך בספרים שהם כותבים, אין סיבה לעשות את זה בסרטים - אם מישהו רוצה ייצוג לאוכלוסיה שלו באיזה תפקיד שיהיה הטוב ביותר באותו התפקיד ויבחרו בו.

חברים, בואו לא נקח את הדיון לנושא של סרטים וכיו״ב - דרך אגב תוכנית משחק בסטרימינג זה ממש לא סרט, אלא משחק ביתי מצולם בהרבה מהמקרים.

נקסטורל מכך שבחרו את ג׳ייסון כמנחה, זה מרמז שהליהוק הוא אותנטי ולא בידורי - לכן משער שפשוט מדובר בחברים שלו / אנשים שעובדים בפאיזו / משחקים עם אנשים בפאיזו.
יכול להיות שחלקם כן מוכרים לחובבי משחקי התפקידים בחו״ל, מי יודע - יש המון בלוגרים וכיו״ב שאני לא מכיר.

מישהו ראה את הפרק הראשון?
מסתבר גם שיש רק שמונה פרקים שזה עדיף בעיניי.

עריכה: לפי הבלוג של פאיזו כל השחקנים הם ותיקים של תוכניות רשת אחרות וחלקם גם שחקנים ״אמיתיים״. לפי התיאור נראה שהתוכנית היא הפקה של geek and sundry כך שהם היו אחראים על הליהוק ולא פאיזו.
https://paizo.com/community/blog/v5748dyo6sgsp?Knights-of-Everflame-Begins-July-30

חזרה