• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

פאת'פיינדר 1 |פאת'פיינדר - רעיונות איך לגרום לחבורה שלי להכנס לתוך גוף של חרק כביר

היי, חברס מה שלומכם, אני כרגע עובד על הרפתקה בסגנון של נרקוס\פיקיבליינדרס שמתעסקת במסחר רעלים וכו' של גילדות שונות מתפקדות כמו מאפיות, בהרפתקה החבורה צריכה לגלות את מקום היחבאו של אחד מהסוחרים הראשיים ביותר בהרפתקה, מכיוון שהוא שולח ומפתח מפלצות ענק אשר תוקפות ומחסלות מטרות בעיר אך על הדרך גורמות גם לנזק רב לכל הסובבים בעיר.
-
ומאד הייתי שמח אם אחד מהרמזים העיקריים\ או חלק חשוב מהכניסה למחבואו (לדוג' מפתח) היה נמצא בתוך אחת ממפלצותיו הענקיות. וממש להפוך את המפלצת למבוך של ממש. אשמח להצעות למה אני יכול להסתיר בפנים, ויותר נכון, מה יגרום לשחקנים שלי להכנס לתוך גופה של מפלצת כבירה וחולנית.

תודה מראש לכל העוזרים
:eek:rcteeth:

איך להכניס שחקנים לבטן המפלצת בשלושה שלבים:
א. כולם משחקים אנשי-עכברוש
ב. גבינה
ג. Profit

אבל ביותר רצינות, במקום שיהיה מדובר בגבינה, מדובר במשהו שלדמויות אכפת ממנו. אולי המפלצת אכלה את חפצי הקסם שלהן? או אפילו את אחת מהן, או חבר שלהן?

חזרה