• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

AD&D2 בעברית

aldric

פונדקאי חדש
שלום לכולם.

אני עובד בספרייה הלאומית, ושמתי לב שאין שם שום ספר יסוד של מוד"ם 2 בעברית.

יש למישהו את הספרים לשחקן, לשליט ואסופת המפלצות לתרום לשם?

ומכיוון אחר, יש למישהו את הספרים האלה למכירה לי? בעיקר, 2 אסופת המפלצות.

תודה

הוא מחפש את הספרים כדי לקנות אותם לעצמו, או כדי לגרום לבעלים הנדיב לתרום אותם לספריה.
וכמובן כמו כל הקודמים לו הוא מפרסם את זה בפורום הלא נכון.
ממליץ לך לשים פרטי יצירת קשר שלך ושל הספריה.

SandChicken אמר/ה:
למה אתה מחפש אותם?

שלום

הספרים לספרייה: לטובת תיעוד, שישארו שם להשאלה/שימור

הספרים לרכישה: בשבילי. אני חושב לפתוח קבוצה לבן שלי ולחברים שלו, והם אינם מדברים/קוראים אנגלית.
נחשפתי לגרסאות החדשות יותר, אבל לא התחברתי. קרא לזה קיבעון זקנה אם בא לך :)

אביעד אמר/ה:
הוא מחפש את הספרים כדי לקנות אותם לעצמו, או כדי לגרום לבעלים הנדיב לתרום אותם לספריה.
וכמובן כמו כל הקודמים לו הוא מפרסם את זה בפורום הלא נכון.
ממליץ לך לשים פרטי יצירת קשר שלך ושל הספריה.

היי, איזה קבלת פנים נחמדה...
קצת נימוסים, קיד. יש לי תחושה שהקוביות שלי יותר מבוגרות ממך...

אם זה לא הפורום המתאים, איזה מהם הוא הנכון?

לגבי פרטים, אפשר לפנות אלי בפרטי.

אם אתתה רוצה לפתוח קבוצה לבן שלך, באמת ממליץ לקנות לו פאת'פיינדר - זו השיטה שמשחקים היום כולם (מלבד בבית האבות שמחת זקנתי, בו עוד לא התקדמו למהדורה 2). אתה לא צריך להתחבר לספרים - זה הבן שלך והחברים שלו צריכים להתחבר אליהם.
ועכשיו אני רואה את ההודעה שלך שנוספה בינתיים, ואגיב גם עליה:
א. הפורום הנכון הוא פורום https://www.pundak.co.il/forums/forums/25
ב. לגבי פרטים - אתה לא מתחבר לפה כל יום וכל שעה, וגם אלה שיפנו אליך בפרטי לא מתחברים יותר מפעם אחת בדרך כלל. לכן כדאי לך לשים מייל או משהו, שבו אנשים יותר זמינים.
ג. אם בענייני נחמדות עסקינן - לא באמת חשבתי שתחזור לפה. שמח שהתבדיתי.
ד. ממליץ לך לקרוא את https://www.pundak.co.il/forums/rules, שאומרים גם שאסור לכתוב הודעות כפולות, יש כפתור עריכה. גם מומלץ לא לצטט הודעות בשלמותן. אם אתה רוצה שאקרא אותך אפשר לתייג אותי, או לצטט את החלק הרלוונטי מההודעה בלבד.

בהצלחה ותיהנה בפורום!

אני מבית אבות :)
התחלתי אי שם בשנות ה90 לשחק. אחרי שבדקתי את הגירסאות החדשות יותר, אני עדיין סבור שהגרסא השניה היא הטובה בותר, ואני לא מדבר על הגרסא הרביעית, שמבחינתי היא מתחת לכל ביקורת ואין שום סיבה לחבש בתוך הסדרה.
ואני כן רוצה להנחיל לבן שלי קודם כל את חוויה שאני חוויתי ושאני ממשיך לחוות. אחר כך, שיעשה מה שהוא רוצה.

הבזאר נראה קצת רדום, אבל ננסה.

יש לי את ספר השחקן והמדריך לשליט המבוך.

הם במצב דיי רע (אם כי כל הדפים קיימים, לפי מיטב ידיעתי), אז אני לא בטוח שזה יתאים לספריה

בכל מקרה, אני רוצה לסרוק אותם כדי שיהיה לי (לטובת נוסטלגיה וכו') ואז אני אוכל להיפרד מהם

למצוא ספרי מודמ למכירה זה עסק די נדיר, פשוט כי אמנם הודפסו הרבה, אבל סביר להניח שהרוב או נמצאים בספרייה לתצוגה או אצל ההורים של הילדים דאז באיזה ארגז נשכח.
מדי פעם צצים ספרים כאלו למכירה אבל זה קורה אחת לכמה חודשים.
אתה יכול לנסות גם בדוכן יד 2 בכנס דרקוניקון, אבל הסיכוי אינו גבוה במיוחד.

מה שכן, אתה יכול לנסות את חרבות וכשפים, להורדה בחינם כאן - https://www.pundak.co.il/role-playing-games/systems/systems/swords-and-wizardary/detail
זו שיטת רטרו שמספקת תחושה דומה רק במסגרת מודרנית יותר.

deadalus אמר/ה:
יש לי את ספר [...]

תודה על התגובה.

אני יכול להציע מהלך הפוך? יש לנו מכון סריקה מקצועי פה בספרייה. וגם כריכיה, כך שמצב הספר לא משנה כל כך, אם יש כל הדפים, נדע לכרוך אותו מחדש. (אם זה עבד עבור כתב ידו של הרמב"ם, זה יכול לעבוד עבור דפוסו של גארי ג'יגאקס זצוק"ל :wizard: )

אם אתה מסכים, אני יכול לבדוק אם הם יסכימו לסרוק את הספר בזמן הקרוב מאד לטובת שימור ולשלוח לך העתק באיכות מצויינת. את המקור הם ישמרו.

אם נראה לך מקובל, אשמח שתפנה אלי בפרטי.

תודה!

The oldman אמר/ה:
למצוא ספרי מודמ [....]

שלום לך.

אשתדל בלי נדר להגיע לכנס, ועם הבן שלי, אם כבר... תודה רבה על ההזמנה!
בכל מקרה, אם מישהו שומע על ספר כזה למכירה, אודה מאד מאד אם ישאיר פה או בפרטי הודאה על כך.

לגבי "חרבות ולחשים": התחלתי להסתכל, ואכן, זה נראה מאוד דומה ל2ad&d ומטה. נראה מאד מעניין.

תודה רבה!

חזרה