הושלם שדרוג תחזוקה לפורום
שדרגנו את הפורום לגרסה עדכנית של PHPBB. אם אתם נתקלים בבעיות, זה המקום לדווח: שדרוג תחזוקה לפורום - ספטמבר 2019
בנוסף אנו שוקלים בטווח הארוך יותר לשדרג את מערכת הפורומים למערכת מודרנית יותר ונשמח לשמוע את דעתכם. זה הנושא בו אנחנו מציגים אפשרויות שונות: אז EnWorld עדכנו את האתר שלהם

אם אני מתכוון להדפיס את ספר החוקים הבסיסי(בחנות, כי אין לי מדפסת) אז כבר עדיף לקנות את הספרים?

פורום המוקדש לדיונים על מבוכים ודרקונים מכל המהדורות כולל פאת'פיינדר. כאן תוכלו לפגוש את המומחים, לשאול שאלות, לפרסם תוכן שיצרתם, להתייעץ לגבי הנחייה, דמויות ועוד.
סמל אישי של משתמש
אביעד
תשובות: 44

אם אני מתכוון להדפיס את ספר החוקים הבסיסי(בחנות, כי אין לי מדפסת) אז כבר עדיף לקנות את הספרים?

שליחה על ידי אביעד » 09 יולי 2019, 09:13

לא הבנתי מה אתה רוצה
אם אין את הספרים בחנויות איך תקנה אותם?
סמל אישי של משתמש
The oldman
The Rainbow Archmage
תשובות: 12
יצירת קשר:

שליחה על ידי The oldman » 09 יולי 2019, 09:14

ראשית, זה פיראטי, ובניגוד לחוקי הפורום
מעבר לכך, גם אם תמצא חנות שתסכים, זה יהיה יקר יותר ובאיכות נמוכה יותר מאשר פשוט לקנות את הספרים. בארץ יש בממלכה ואולי בפריק, או להזמין מאמזון.
בעלים, הפונדק הוצאה לאור
מנחה: פאת'פיינדר (מורדי הגיהנום - מערכה של פאת'פיינדר)
משחק: מבוכים ודרקונים 5 (גלגול גורלי), משחקי לוח בכל הזדמנות :)
סמל אישי של משתמש
אביעד

שליחה על ידי אביעד » 09 יולי 2019, 09:25

אני חושב שכשהוא אמר להדפיס את הספר באמצעות חנות הכוונה היא לקחת את הpdf לחנות בסגנון קופימדיה ולהדפיס שם. מאוד זול (משהו כמו 50 שקל לספר לכל היותר) והם לא רואים בכלל מה אתה מדפיס (לא צריך אפילו לשאול אותם וגם לא אכפת להם). מה שכן, האיכות באמת נמוכה.

מה שתכלס מונע ממך להדפיס את הספרים באופן לא חוקי זה המצפון שלך, כי אם אנשים עדיין מוכרים את הספר בחנויות אז בעצם אתה פוגע בחברה ובאינטרס הכלכלי של החברה להוציא ספרים (פגיעה זניחה אמנם, אבל השאלה היא אם אתה מוכן שזה יהפוך לחוק כללי) וזה חבל.
GeorgeKraken

שליחה על ידי GeorgeKraken » 09 יולי 2019, 09:27

לא הבנתם אותי. שאלתי מה עדיף, לקחת את החוקים הבסיסיים שאתר של וויזארדס שיש אותם בחינם ולהדפיס כי אני מעדיף שיהיה על דף ולא במסך. החוקים הבסיסיים שזמינים בחינם. לזה הכוונה ולהדפיס בבית או בחנות של הדפסות זה מה שאמרתי.
סמל אישי של משתמש
אביעד

שליחה על ידי אביעד » 09 יולי 2019, 09:30

החוקים הבסיסיים לא מספיקים למשחק אם אתה לא מכיר את הספר.
ממליץ לקנות, יש ביד שניה בזול. אם לא תמצא משהו שעומד במגבלת התקציב שלך אז תדפיס.
ד"א זה הרבה עמודים עדיף להדפיס בחנות מאשר בבית, זה ממש זול.

תגובה מהירה

שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.

שלח תגובה
  • נושאים דומים
    תגובות
    צפיות
    הודעה אחרונה