• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

פאת'פיינדר 1 הרפתקאות למו"ד ופאת'פיינדר

Darki

פונדקאי ותיק
אהלן.אני וחברים שלי רוצים להריץ הרפתקה למו"ד 5(אני המנחה).הבעיה שלנו היא שיש לנו מחסור בהרפתקאות,וכולנו שיחקנו בכול הרפתקה שקיימת בבית.אנחנו לא מחפשים הרפתקה ארוכה,משהו באורך של 5-6 מפגשים.יש הצעות?(נשמח להרפתקאות גם של פאת'פיינדר,אותם נוכל להעביר למו"ד)

אני יכול להמליץ על מגילות העוצמה ועל אלופי האור - אפשר לשחק אותן ברצף או בנפרד. כל הרפתקה מספיק בערך ל 4-5 מפגשים, תלוי באורך המפגש ובשחקנים. שתיהן מיועדות לפאת'פיינדר. אה, ואני כתבתי אותן :)

בנוגע להרפתקאות קצרות יותר של מבוכים ודרקונים 5, אני לא מכיר ממש הרפתקאות של צד שלישי, אבל כמובן שיש את מכרות פנדלבר, וגם יש שני ספרים שהם למעשה אוסף של הרפתקאות קצרות יותר. הראשון הוא Tales from the Yawning Portal, אם כי לא אהבתי חלק מההרפתקאות שבו, יותר מדי פשטני / זחילת מבוך לטעמי. הספר השני הוא Ghosts of Saltmarsh, שאוסף שבע הרפתקאות בת'מה ימית. לא מכיר את ההרפתקאות שבו, אבל שווה לבדוק אם הת'מה מתאימה.
לבסוף, יש את Dragon Heist שמשלב מיני-מערכת עם מדריך למי-מצולות, אבל הוא לא קיבל סקירות מחמיאות https://thealexandrian.net/wordpress/41114/roleplaying-games/review-waterdeep-dragon-heist

תודה רבה!האמת שחשבנו על מגילות העוצמה ואלופי האור,אבל למיטב ידיעתי זה הרפתקה ארוכה מידי לטעמי.אני חיפשתי יותר הרפתקאות קצרות.

כל הרפתקה בפני עצמה היא 4-5 מפגשים... אם אתה מאחד את שתיהן ביחד אז אתה באמת מגיע לסביב ה-8 עד 10 מפגשים
מגילות העוצמה היא הרפתקה יותר קלאסית ועם פחות פיצולים בעלילה.
אלופי האור היא הרפתקה יותר "מעניינת" במובן של חקירה ושל החלטות והשפעת השחקנים על העלילה ועל עיר שלמה.

אני מניח שיהיה עדיף לכולנו הרפתקה בעברית...סבבה נבדוק אני גם מעדיף לא הרפתקאות של מכשפי החוף והרפקאות "רשמיות".מסובכות מידי לטעמי.

חזרה