• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

הרפתקאות מוכנות?

Sayeg

פונדקאי מהשורה
שלום
עד עכשיו שיחקתי עם קבוצתי אח ורק הרפתקאות שכתבנו בעצמנו, אבל לאחרונה התעוררה בי סקרנות לשחק הרפתקאה מוכנה מראש - בעיקר בשביל ללמוד ולהשתפר כשה"מ. אולי אגלה מבנה הרפתקה חדש או ארכוש איזה כלי שאוכל להשתמש בו להרפתקה שאכתוב בעצמי בעתיד?
אשמח להמלצות להרפתקאות המוכנות הטובות ביותר שאתם מכירים - לא משנה אם זה די-אנ-די קנוני או אפילו איזה הום-ברו ששמעתם עליו. אני והשחקנים אוהבים: עלילה טובה ושואבת עם דבש"ים מעניינים, לבזבז הרבה זמן על רולפליינג, וכמובן בניית עולם טובה - בן אם מדובר בגילוי עולמות חדשים או אפילו משפחת אצולה מעניינת.

תודה רבה!

הרפתקאות קלאסיות של מה' 5 לדעתי זה:
* מתחילים - המכרות של פנדלבר
* מיוחד - סטראהד
* קלאסי - נסיכי האפוקליפסה

פאת'פיינדר, עליית אדוני הרונות נחשבת לקלאסית, אבל היא שגרתית. יש להם עוד המון הרפתקאות, אני אישית נהנה ממורדי השאול, אבל הרחבתי אותה עם רעיונות שלי וגם כאלו ששאבתי מהמלצות ברחבי הרשת. כתר ה Crimson אמור להיות אחלה הרפתקה עירונית.

הרפתקה קלאסית של 3.5 זה Red hand of Doom
של 4 ההרפתקה של המנזר היא אחלה לגמרי. Gardmore Abbey או משהו כזה.

אבל כן, זה נורא תלוי מה אתה מחפש - גם מהדורה וגם סגנון.

קללת כס הארגמן, אני קיצרתי ועיוותתי. לא שיחקתי בזה, אבל לפי הקריאה של התיאור ורפרוף על התוכן, זה נראה כמו אחלה הרפתקה עירונית. התלבטתי בינה לבין מורדי השאול, אבל היא פשוט לא הייתה זמינה לפאת'פיינדר בעבר, אלא רק ל 3.5.

חזרה