• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

פאת'פיינדר 2 מהדורת האספנים של פאת'פיינדר 2, וגם שרוכים

פאיזו חשפו את הכריכה החדשה של מהדורת האספנים של פאת'פיינדר 2, כריכה אמריקאית די טיפוסית באופייה, מזכירה לי את ספרי הכריכה קשה בלי העטיפה הצבעונית:
PZO2101-SE.jpg
זה אמנם יוקרתי ומגניב, אבל אישית אני מעדיף את הכריכה הצבעונית הרגילה... אבל מי שרוצה את מהדורת האספנים בכל זאת, אולי תהיה לנו הפתעה בשבילכם בדרקוניקון :)
PZO2101.jpg
אני מעדיף יותר את המהדורות המוגבלות של מהדורה 5, שם הספרים עם אומנות אחרת ולעתים טובה יותר מהבסיס.
אבל בכל מקרה, לקראת ההשקה של פאת'פיינדר 2 בדרקוניקון, זה גם הזמן להציג את הארגז המגניב שקיבלתי בדואר, שמלא בשרוכים של פאת'פיינדר 2, חינם לכל משתתף בדרקוניקון :)
IMG_1621.jpg

כן אני יודע,אבל כשאני מסתכל על דברים כאלה אני מנסה להעריך אותם מבעד לעיינים של מישהו שפחות איכפת לו מהמחיר.

לא יודע, אף אחת משתי הכריכות לא מוצאת חן בעיני.

אני מסכים שכריכות המהדורה המיוחדת של מו"ד 5 יפות יותר (יש עליהן ציור, שהוא גם קריצה לאיור על הכריכה הרגילה), והכריכה הזו סתם ריקה. זה אמור להיות ספר שיטה - לא מחברת ללימודים.

הכריכה המאוירת, לעומת זאת - לא יודע הרבה על השיטה ביחס למהדורה הראשונה, אבל הכריכה הזו פשוט לא נראית טוב. לא ברור אם הדמויות בורחות מהדרקון או תוקפות את הדרקון (נראה בכלל שהן תוקפות אותו בלי להסתכל עליו...), והדרקון יורק אש הצידה במקום על הכוהנת שסתם עומדת במקום.

כל הסצנה בנויה בצורה לא ברורה שמצד אחד ברור שזה סצנה ולא סתם דמויות עושות פוזה (כמו במגדירי המפלצות של פאת'פיינדר שם יש מפלצות בפוזה בלי סצנה), ומצד שני הסצנה לא מספרת שום סיפור הגיוני.

גם בכריכה של המהדורה הראשונה היו הרפתקנים ודרקון אדום, אבל שם היה ברור שהדרקון חוסם לדמויות את הדרך והן מנסות להסתער עליו.

אני מסכים שמה שבעייתי בכריכה הרגילה זו הפוזה של הגיבורים לעומת הדרקון - נראה שהם נלחמים במשהו שלא נמצא באיור... ולא ממש נלחמים מול הדרקון.
אבל בגדול היא שיפור לעומת המהדורה הראשונה

ראיתי פוסט שהתלונן על הכריכה בפייסבוק, מאז אני הרבה יותר שם לב לתכונה הזאת (של הפוזות הלא מתואמות) אצל האומן הזה, מה שקצת מקטין לי את ההנאה מהציורים שלו. :(
הכריכה של מהדורת האספנים הראית נהדר לדעתי. אני אוהב את התחושה הקלאסית שלה, (משהו בלוק הזה של ספר ישן תמיד נראה לי מגניב)
לדעתי היא נראית אלגנטית והרבה פחות צעקנית/מושכת תשומת לב כמו הכריכה הרגילה.

ואם עסקנו בכריכות הנה זו של ההרפתקה הראשונה בנתיב ההרפתקאות הראשון של פאת'פיינדר 2 - לדעתי עשויה יותר טוב, והדרקון יותר מגניב

קבצים מצורפים

• PZO90145.jpg
    PZO90145.jpg
    154.4 KB · צפיות: 226
ההגדרה של קלאסי משתנה עם הזמן ;)
בכל מקרה לפי התיאור הדמויות מתחילות בכפר קטן, יש מבצר מסתורי ויש אויבים - די קלאסי
Fires burn atop the ruined citadel on Hellknight Hill, sending plumes of red smoke into the air that could be a call for help. Within the old keep, strange invaders from a distant land, mysterious long-lost ruins, and the machinations of a shadowy organization await discovery. Something dire is building toward an apocalyptic event, and it falls to your characters to stop the end before it begins.

חזרה