נפתחה הגשת המשחקים לדרקוניקון 2020
עוד שלושה חודשים לדרקוניקון, ומערכת הרישום להגשת משחקים לכנס נפתחה! הריצו את משחקי התפקידים האהובים עליכם, ארגנו אירועי משחקי לוח, תגישו משחק תפקידים חי וכל משחק אחר. https://www.dragoncon.co.il/dm-login.aspx

דרקונים ונתונים 43 - שליטים שדים

פורום המוקדש לדיונים על מבוכים ודרקונים מכל המהדורות כולל פאת'פיינדר. כאן תוכלו לפגוש את המומחים, לשאול שאלות, לפרסם תוכן שיצרתם, להתייעץ לגבי הנחייה, דמויות ועוד.
סמל אישי של משתמש
rui
The Storyteller Archmage
הודעות: 10786
הצטרף: 13 אוגוסט 2010, 22:01
תשובות: 3
מיקום: כפר גאלי קטן.
יצירת קשר:

דרקונים ונתונים 43 - שליטים שדים

שליחה על ידי rui » 13 אפריל 2019, 19:10

האתגר הקודם: דרקונים ונתונים 42 - ג'ונגל
האתגר הבא: דרקונים ונתונים 44 - כסף

האתגר נגמר. ההגשות שהיו לאתגר זה:
(דו"נ 43) [פאת'פיינדר] האספסוף של אנארכיון, אביעד

הנושא הפעם הוא שליטים שדים. לזכר שו"ש היקר שנגמר, כל שליט שד אשר שולט בצבאות השאול יתקבל בברכה.

ניתן לכתוב אודות דרקון גהנום אשר נולד מאש התופת ורק צבר כוח מאז, מקבל מאמינים נוספים בזכות היכולת להקנות להם גישה לאש הקדמונית והפראית ביותר, בתמורה לקורבנות אדם. אפשר ליצור שליטה קרה ומחושבת, עשויית קרח, אשר נעזרת בצבאות של יטיים קדמוניים ותפלצי שלג אחרים בכדי לרגל אחרי עולם התמותה ולחכות לזמן מתאים לפלישה. אולי תעדיפו לספר אודות שליט אשר משמש כסוחר חמדן במאפיינים של בני אדם, החל מהחיוך החביב שלהם ועד לזכרונותיהם המעצבים, כל זאת בתמורה לאפשרות לראות את יקיריהם המתים פעם אחת נוספת... לזמן מוגבל.

חוץ מזה, אין חוקים: אתם יכולים לכתוב כמה שאתם רוצים, באיזה מבנה שאתם רוצים (ההשקעה והעניין חשובים מהאורך). עם זאת אלה בכל זאת אתגרים מכאניים, אז כדאי להשתדל שהדבר שיצרתם יהיה מאוזן כמה שיותר, ובעיקר מעניין גם מעבר לסיפור הרקע שלו - גבו את העניין שלו בנתונים משחקיים שיגרמו לשחקנים לרייר עליו! בנוסף, אל תהססו לדחוק את הנושא הצידה: הוא לא דרישה, אלא כאן כדי להצית את הדמיון שלכם.

בהצלחה לכולם! :)
האתגר הבא יצא בעוד כשבועיים, בתאריך 26/04/2019.
חבר גאה בהיכל התהילה.
!Long Live Ganor !Long Live Doreter

תגובה מהירה


שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.
   
  • נושאים דומים
    תגובות
    צפיות
    הודעה אחרונה