• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

מחפש קווסטים קטנים-גדולים באיי הסערה

kwint stormbellow

פונדקאי פעיל
אני מריץ הרפתקה באיי הסערה, התחלתי עם ׳מאורת הדרקון׳ ואני ממשיך לכל מיני דברים בסגנון. אני מחפש דברים בסגנון של קווסט כזה, שעומד בפני עצמו, אבל ניתן בשילוב בעלילה(כלומר לא גדול מדי). חשוב לציין: ההרפתקה היא ב5, אבל אני פחות מחפש מכאניקה ויותר סיפורי קווסטים(אבל דברים שיתאימו, נגיד הרסיס הפריזמטי ממגד״מ 2 של מו״ד לא יכול להיות בהם, אלא אם אתם יכולים לכתוב נתונים שלהם). ראוי לציין גם שהם בינתיים בדרגה 3, אבל כשיסיימו את הקווסט הם יהיו 5.
תודה מראש לכל העונים

ברוך הבא למקום היחיד בעולם שאפשר למצוא בו חומר לאיי הסערה, וגם זה לא הרבה. מכיוון שזה מוצר ישראלי, כל החומר וההרפתקאות לאיי הסערה מופיעים בהוצאת הפונדק או באתר. אתה מוזמן לחפש שם.
אם אתה מחפש (לא ברור מהשאלה שלך מה בדיוק אתה רוצה) חומר לאיי הסערה ספיציפית אני די בטוח שאין. אם אתה מחפש חומר שניתן לשילוב - קח כל דבר ותתאים לאיי הסערה. לא קשה. תחליף את השם של עיר הבירה מקורמיר לעיר הבירה של איי הסערה וכו'. ואיך אתה יודע באיזו דרגה הם יסיימו את הקווסט אם אתה לא יודע איזה קווסט לתת להם?
באיזו עלילה אתה מתכוון לשלב את זה בכלל?

אביעד- כשהם יסיימו את הקווסט הקיים, הם יעלו לדרגה 5. בעיקרון בסוף הם נפגשים נגד הבוס(הבארד ראנדום של דרגוניין עם שיפורים), ומגלים שכל הדברים קרו בשביל שיהיו לו נושאים לבלדות וסיפורים. בין הקווסט הנוכחי אני רוצה להכניס עוד 4-5 קווסטים או משהו בסגנון. אין בעיה שהם ירחיקו לכל מקום באיי הסערה, ואפילו למישורים של איי הסערה.

גרגויל- תודה, עזרת לי מאוד

kwint stormbelow אמר/ה:
בין הקווסט הנוכחי אני רוצה
לבין מה? אתה מבין למה אני מתכוון כשאני אומר שאני לא מבין למה אתה מתכוון? זה כמו המשפט: "מה ההבדל בין שפן?"
אם אתה מחפש להם משימות קטנות בדרגה 5 חיפשתי בגוגל וזו היתה התוצאה הראשונה:
https://merricb.com/dungeons-dragons-5e-adventures-by-level/
תמיד מומלץ גם למציא דברים משלך - לך תציל את קאראסאראק חצי הדרקון המג שיודע את הסיסמא הסודית לפתיחת שערי הצריח האפל מארכון הלהבה אלכיון ששוכן בהר הגעש וור.
עריכה: התאמה לאיי הסערה: קאראסאראק הוא דם דרקון מכשף 5, ארכון הלהבה אלכיון הוא יסודן אש עם תבונ גבוהה מהממוצע, ויש לו שבט אורקים עם עמידות לאש ומי שפוגע בהם בקפא"פ סופג 2 (1ק4) נזק אש. שנה את שם הר הגעש להר שקיים באיי הסערה, והצריח האפל הוא מקום מוגבל גישה אחר שקיים שם

קודם כל, מה שגרגויל רשם - ברשומון יש המון רעיונות להרפתקאות שונות.
בנוסף, יש גם ההרפתקאות של צוות הסערה של מה' 4, שמפורסמות באתר הפונדק תחת הרפתקאות. הם עם מכאניקה של 4, אבל כולן הרפתקאות שמתאימות למפגש בודד. אתה מוזמן להשתמש בהן.

חזרה