• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

האם אתם מחכים לפאת׳פיינדר 2 ?

אני ופאת׳פיינדר 2

• כבר לא מסוגל לחכות יותר! קונה הכל

הצבעות: 0 0.0%
  • מתלהב מהשיטה, בטוח אקנה

הצבעות: 1 10.0%
  • מסתקרן, אשמח לשחק בה ולנסות, אקנה אם יהיה טוב

הצבעות: 4 40.0%
  • על הגדר, אמתין להזדמנות לנסות או לסקירות

הצבעות: 2 20.0%
  • לא מתרגש, יש לי משחקים אחרים

הצבעות: 3 30.0%
  • לא מעניין בכלל

הצבעות: 0 0.0%

• סה"כ מצביעים
    10
עוד ארבעה חודשים יוצאת לאור המהדורה השנייה של פאת׳פיינדר ואחרי שנגמר ההייפ של הבטא והפלייטסט, מסקרן אותי לדעת כמה אתם מחכים למהדורה השנייה עצמה?
אני זוכר שב-2014 עשינו בדרקוניקון השקה חגיגית של המהדורה החמישית ותוהה כמה זה מעניין אתכם השנה? והאם אתם מתכננים לקנות את כל מוצרי ההשקה המגניבים, חלקם או אף אחד?
אישית ספר החוקים לשחקן (למרות הגודל המפלצתי) ביחד עם אוגדן המפלצות זה קנייה די אוטומטית מבחינתי. המסך למנחה, תלוי בעיצוב. הרפתקאות זה סימן שאלה - מעדיף לכתוב לבד, אבל אין לי זמן פנוי בכלל, אולי ישתפר בקיץ...

אני הייתי אחד ממריצי הפלייטסט, וחייב לומר שלשיטה יש מספיק קונספטים ושינויים כדי לסקרן אותי. טיפה מבאס שהם הולכים לכיוון ההפשטה של 5, כי אני חושב שגם לעושר מכאני כמו שיש ל3.5/פאתת'פיינדר 1 יש מקום, אבל נראה שהם עושים את זה בצורה איכותית. אני אקנה אם יהיה לי מספיק כסף אחרי העבודה שלי בקיץ...בתקווה שהשיטה לא תירד באיכות שלה ממה שהיה בפלייטסט, ובעיקר שתתגבר על הבעיות שהיו בה.

אילו בעיות היו בה לדעתך?
וממה שאני רואה כרגע, יש כאן גם אנשים שירצו להריץ אותה בדרקוניקון? או בעיקר לנסות ולשחק בה בכנס אם יהיו משחקים שלה?

קשה לי להצביע על משהו ספציפי, והזיכרון שלי ממנה טיפה מעורפל...למיטב זכרוני, זה בעיקר הסרבול הכללי של החוקים (מצד אחד לתת שלוש פעולות כלליות פר תור זה מגניב, מצב שני טיפה קשה לעבוד עם זה). הנושא של מספר התקפות בתור היה די מבלבל, כמה הפרשים דרסטיים בין רמות הכוח של תתי מקצועות שונים (דרואיד צמחים וברברי דרקונים זכורים לי כמאכזבים במיוחד).
מצד שני, יש הרבה דברים שהשיטה עשתה נכון עם המקצועות (לתת יותר קוסטומיזציה, אבל להשאיר דברים קלאסיים. לתת לבארדים/נזירים לבחור בין הצד הקסום והבלתי קסום של המקצוע שלהם, להפוך אויב מועדף של הסייר למשהו קביל, והם די נתנו לכל מקצוע את הנישה המיוחדת שלו)

אני אשמח להריץ בדרקוניקון שוב פעם, בתקווה שההרפתקה תהיה ברמת כוח טיפ טיפה יותר גבוהה (זה עוד דבר שהפריע לי-בהרפתקה המוכנה, רמת הכוח היא חלשה בצורה נוראית. הנק"פ בא בספרות בודדות, הנזק של כולם חלש באופן מגוחך, וכו'. מקווה שיתנו גם לדמויות דרגה 1 דברים מגניבים לעשות)

לא רואה את עצמי משקיע זמן וכסף כדי ללמוד שיטה חדשה שלא מאוד שונה משיטות שאני מכיר.
גם את פאת'פיינדר הרגיל קניתי רק כי הוא היה בעברית ורציתי לתמוך בתעשיה בארץ (וגם שילמתי עליו במחירי אילת + 30% הנחה...)

חזרה