דרקונים ונתונים 41 - ים

פורום המוקדש לדיונים על מבוכים ודרקונים מכל המהדורות כולל פאת'פיינדר. כאן תוכלו לפגוש את המומחים, לשאול שאלות, לפרסם תוכן שיצרתם, להתייעץ לגבי הנחייה, דמויות ועוד.
סמל אישי של משתמש
rui
The Storyteller Archmage
הודעות: 10798
הצטרף: 13 אוגוסט 2010, 22:01
תשובות: 3
מיקום: כפר גאלי קטן.
יצירת קשר:

דרקונים ונתונים 41 - ים

שליחה על ידי rui » 16 מרץ 2019, 23:20

האתגר הקודם: rui @ דרקונים ונתונים 40 - גרזן שלוש-הנשמות
האתגר הבא: דרקונים ונתונים 42 - ג'ונגל

האתגר נגמר. ההגשות שהיו לאתגר זה:
[5]איץ׳ יוסיג, דו״נ 41, kwint stormbelow

הנושא הפעם הוא ים. בין אם מדובר ביצור מהמצולות האפלות, בעתק חזק הקשור לגלים או בכישוף שמסייע לספנים, כל דבר שקשור לים מתקבל בברכה.

ניתן לכתוב אודות סוג חדש של קראקן, אשר נטמע בו חלק מהחושך שעוטף את המצולות העתיקות, וכשהוא תוקף נראה כאילו הלילה הגיע עמו, כיוון שהוא מעוור ומחשיך את האזור כולו. אפשר לשתף את נתוניה של פנינה עתיקה, ממחרוזתו של אל הים הנשכח, אשר אוגרת בתוכה את הכוח לזמן צונאמים רחבי היקף. אולי תעדיפו לעסוק בכישוף המסוגל לזמן רוחות ים שיישאו ספינות למבטחים, כל עוד מטיל הלחשים מוכן לשלם מדמו ומשנות חייו.

חוץ מזה, אין חוקים: אתם יכולים לכתוב כמה שאתם רוצים, באיזה מבנה שאתם רוצים (ההשקעה והעניין חשובים מהאורך). עם זאת אלה בכל זאת אתגרים מכאניים, אז כדאי להשתדל שהדבר שיצרתם יהיה מאוזן כמה שיותר, ובעיקר מעניין גם מעבר לסיפור הרקע שלו - גבו את העניין שלו בנתונים משחקיים שיגרמו לשחקנים לרייר עליו! בנוסף, אל תהססו לדחוק את הנושא הצידה: הוא לא דרישה, אלא כאן כדי להצית את הדמיון שלכם.

בהצלחה לכולם! :)
האתגר הבא יצא בעוד כשבועיים, בתאריך ה - 29/03/2019.
חבר גאה בהיכל התהילה.
!Long Live Ganor !Long Live Doreter

תגובה מהירה


שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.
   
  • נושאים דומים
    תגובות
    צפיות
    הודעה אחרונה