דרקונים ונתונים 40 - גרזן שלוש-הנשמות

פורום המוקדש לדיונים על מבוכים ודרקונים מכל המהדורות כולל פאת'פיינדר. כאן תוכלו לפגוש את המומחים, לשאול שאלות, לפרסם תוכן שיצרתם, להתייעץ לגבי הנחייה, דמויות ועוד.
סמל אישי של משתמש
rui
The Storyteller Archmage
הודעות: 10799
הצטרף: 13 אוגוסט 2010, 22:01
תשובות: 3
מיקום: כפר גאלי קטן.
יצירת קשר:

דרקונים ונתונים 40 - גרזן שלוש-הנשמות

שליחה על ידי rui » 02 מרץ 2019, 23:56

האתגר הקודם: דרקונים ונתונים 39 - דינוזאורים
האתגר הבא: דרקונים ונתונים 41 - ים

מתנצל על העיכוב, לא הייתי זמין כלל אתמול.

האתגר נגמר. ההגשות שהיו לאתגר זה:
גרזן שלושת הנשמות - החרק הקטלני ביותר בעולם [דו"נ 40][5], nav566
[דו"נ 40] גרזן שלושת המוחות (4), אביעד

הנושא הפעם הוא גרזן שלוש-הנשמות. בין אם מדובר בנשק אגדי, בכינוי ללוחם אימתני או אפילו בסוג רעל חדש, כל דבר שתבחרו יתקבל בברכה.

ניתן לכתוב את נתוניו גרזן שלוש-הנשמות, עתק מימים עברו אשר כולא בתוכו את נשמותיהן של מלאך, שטן ובן תמותה, אשר נאבקות ביניהן ללא הרף. אפשר לומר שמדובר בלוחם ענקי מהצפון הקפוא, שם שבטי הענקים נוסכים את תרבותם מהוקינגים והפראיים המקומיים. הגרזן, במקרה הזה, נקרא כך כיוון ששרד שלוש קרבות נוראיים - וקיבל יותר ויותר עוצמתה מכל אחד מהם. לעומתם, אולי תחליטו כי מדובר ברעל ארסי ונורא, אשר לא רק מחסל את הבולע אותו, אלא מפצל את נשמתו לשלוש חלקים, קורע בה כגרזן, ושולח כל חלק למקום אחר - הכל בכדי למנוע את החייאתו של הקורבן. לאן הוא שולח את אותם החלקים? תלוי בכמות הרעל שהמטרה בלעה, כמובן.

חוץ מזה, אין חוקים: אתם יכולים לכתוב כמה שאתם רוצים, באיזה מבנה שאתם רוצים (ההשקעה והעניין חשובים מהאורך). עם זאת אלה בכל זאת אתגרים מכאניים, אז כדאי להשתדל שהדבר שיצרתם יהיה מאוזן כמה שיותר, ובעיקר מעניין גם מעבר לסיפור הרקע שלו - גבו את העניין שלו בנתונים משחקיים שיגרמו לשחקנים לרייר עליו! בנוסף, אל תהססו לדחוק את הנושא הצידה: הוא לא דרישה, אלא כאן כדי להצית את הדמיון שלכם.

בהצלחה לכולם! :)
האתגר הבא יצא בעוד כשבועיים, בתאריך ה - 15/03/2019.
חבר גאה בהיכל התהילה.
!Long Live Ganor !Long Live Doreter

תגובה מהירה


שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.
   
  • נושאים דומים
    תגובות
    צפיות
    הודעה אחרונה