הושלם שדרוג תחזוקה לפורום
שדרגנו את הפורום לגרסה עדכנית של PHPBB. אם אתם נתקלים בבעיות, זה המקום לדווח: שדרוג תחזוקה לפורום - ספטמבר 2019
בנוסף אנו שוקלים בטווח הארוך יותר לשדרג את מערכת הפורומים למערכת מודרנית יותר ונשמח לשמוע את דעתכם. זה הנושא בו אנחנו מציגים אפשרויות שונות: אז EnWorld עדכנו את האתר שלהם

גרסה חדשה של ה artificer ב unearthed arcana

פורום המוקדש לדיונים על מבוכים ודרקונים מכל המהדורות כולל פאת'פיינדר. כאן תוכלו לפגוש את המומחים, לשאול שאלות, לפרסם תוכן שיצרתם, להתייעץ לגבי הנחייה, דמויות ועוד.
סמל אישי של משתמש
The oldman
The Rainbow Archmage
תשובות: 12
יצירת קשר:

שליחה על ידי The oldman » 01 מרץ 2019, 17:31

מכשפי החוף פרסמו גרסה חדשה של הארטיפיסר וכעת הוא שילוב בין האלכימאי / מהנדס לבין מטיל לחשים.
https://media.wizards.com/2019/dnd/down ... r-2019.pdf
לא כלכך הבנתי למה הדביקו לו לחשים של אשף במקום לתת לו יכולות ייחודיות, אבל היי, אני לא באמת מבין את המקצועות הטכנולוגיים לכאורה במבוכים ודרקונים.
בעלים, הפונדק הוצאה לאור
מנחה: פאת'פיינדר (מורדי הגיהנום - מערכה של פאת'פיינדר)
משחק: מבוכים ודרקונים 5 (גלגול גורלי), משחקי לוח בכל הזדמנות :)
yds
תשובות: 4

שליחה על ידי yds » 02 מרץ 2019, 19:52

נראה ממש מגניב, ושיפור אדיר ביחס לגרסה הישנה, גם מבחינת רמת כוח וגם מבחינת הגיוון והמגניבות.
אולדמן-לא מסכים שאין לו יכולות ייחודיות. הלחשים הם גנריים, אבל לכתוב סט שלם של לחשים זה טיפ טיפה מוגזם למקצוע UA...אני אישית מאוד אוהב מה שעשו איתו. הכניסו אותו לנישה של הסייר והפלדין, עם פחות הגנות אבל יותר וורסיטייליות. האלכימאי נראה כמו באפר.יוטיליטי מצוין, ואני ממש אוהב את הפלאף של הארטילריסט. הכוחות עצם מגניבים, מגוונים, וברמה ממוצעת פלוס, ואני אוהב את הInfusions שהיו ממש חסרים לי בגרסה הקודמת שהם פרסמו.
בקצרה, לדעתי בכל מקרה. ממש אדיר
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
הם הכניסו לתוכנה את המשפט:
The Spirit is willing but the Flesh is weak
ותרגמו את זה לרוסית ואז בחזרה לאנגלית. יצא להם:
The Vodka is good but the Meat is rotten
זהב!!!

תגובה מהירה

שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.

שלח תגובה
  • נושאים דומים
    תגובות
    צפיות
    הודעה אחרונה