• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

מחברות ויומנים של מבוכים ודרקונים

לפני כמה ימים נתקלתי בכתבה על שני מוצרים חדשים של מבוכים ודרקונים - הראשון הוא Dungeons & Dragons Bestiary Notebook Set, סט של שמונה מחברות, כל-אחד עם כריכה של מפלצת אחרת ותיאור קצר של המפלצת כאשר אפשר לכתוב בהם... השני הוא יומן יוקרתי בשם Book of holding שבנוסף להיותו יומן הוא גם מכיל אומנות של מבוכים ודרקונים וכל מיני טקסטים בתוכו.... באותו אופן, גם אתמול הייתי בחנות בקניון כאן (בפלורידה) ושם על מדף הגרביים, ליד כאלו של גיבורי-על, הארי פוטר ואנימה למינהם גם היו גרביים של מבוכים ודרקונים
http://www.enworld.org/forum/content.php?6008-Now-You-Can-Have-A-D-D-Notebook!

עכשיו, אני מבין למה יש אנשים שמשתמשים ביומנים ומחברות במשחק המבוכים ודרקונים שלהם, אני אישית משתמש במחשב הנייד, אבל אני קצת תמה לגבי המרצ'נדייז האמור - מבחינתי מחברת טובה היא מספקת. אבל אולי הגענו לעידן חדש יותר של המון עזרים ותפאורה שלא באמת תורמת למשחק עצמו? אישית לי אין אפילו חולצה של מבוכים ודרקונים ... חולצות דרקוניקון זה הכי קרוב שיש לי.

האמת שזה נראה כמו התפתחות טבעית בתרבות התחביבים של היום (רציתי לומר "תרבות גיקים" אבל אני לא חושב שזה ייחודי רק לגיקים) שבה אתה אמור להביע את אהבתך ונאמנותך לפאנדום מסויים דרך צריכה ורכישה של מותגים המזוהים איתו.

חזרה