ברוכים הבאים לפורום הפונדק
פורום הפונדק הוא קהילה של משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד. נשמח לענות על השאלות שלכם, לקרוא את היצירות שלכם ולשחק איתכם.
אתם מוזמנים להירשם לפורום ולהצטרף לקהילה.

מחברות ויומנים של מבוכים ודרקונים

פורום המוקדש לדיונים על מבוכים ודרקונים מכל המהדורות כולל פאת'פיינדר. כאן תוכלו לפגוש את המומחים, לשאול שאלות, לפרסם תוכן שיצרתם, להתייעץ לגבי הנחייה, דמויות ועוד.
סמל אישי של משתמש
The oldman
The Rainbow Archmage
תשובות: 12
יצירת קשר:

שליחה על ידי The oldman » 02 פברואר 2019, 14:11

לפני כמה ימים נתקלתי בכתבה על שני מוצרים חדשים של מבוכים ודרקונים - הראשון הוא Dungeons & Dragons Bestiary Notebook Set, סט של שמונה מחברות, כל-אחד עם כריכה של מפלצת אחרת ותיאור קצר של המפלצת כאשר אפשר לכתוב בהם... השני הוא יומן יוקרתי בשם Book of holding שבנוסף להיותו יומן הוא גם מכיל אומנות של מבוכים ודרקונים וכל מיני טקסטים בתוכו.... באותו אופן, גם אתמול הייתי בחנות בקניון כאן (בפלורידה) ושם על מדף הגרביים, ליד כאלו של גיבורי-על, הארי פוטר ואנימה למינהם גם היו גרביים של מבוכים ודרקונים
http://www.enworld.org/forum/content.ph ... D-Notebook!

עכשיו, אני מבין למה יש אנשים שמשתמשים ביומנים ומחברות במשחק המבוכים ודרקונים שלהם, אני אישית משתמש במחשב הנייד, אבל אני קצת תמה לגבי המרצ'נדייז האמור - מבחינתי מחברת טובה היא מספקת. אבל אולי הגענו לעידן חדש יותר של המון עזרים ותפאורה שלא באמת תורמת למשחק עצמו? אישית לי אין אפילו חולצה של מבוכים ודרקונים ... חולצות דרקוניקון זה הכי קרוב שיש לי.
בעלים, הפונדק הוצאה לאור
מנחה: פאת'פיינדר (מורדי הגיהנום - מערכה של פאת'פיינדר)
משחק: מבוכים ודרקונים 5 (גלגול גורלי), משחקי לוח בכל הזדמנות :)
סמל אישי של משתמש
המפקד האלמוני
תשובות: 6

שליחה על ידי המפקד האלמוני » 02 פברואר 2019, 19:15

האמת שזה נראה כמו התפתחות טבעית בתרבות התחביבים של היום (רציתי לומר "תרבות גיקים" אבל אני לא חושב שזה ייחודי רק לגיקים) שבה אתה אמור להביע את אהבתך ונאמנותך לפאנדום מסויים דרך צריכה ורכישה של מותגים המזוהים איתו.
إذا رأيت نيوب الليث بارزة فلا تظنن أن الليث يبتسم

תגובה מהירה

שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.

שלח תגובה
  • נושאים דומים
    תגובות
    צפיות
    הודעה אחרונה