• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

סדרת רשת חדשה - Relics and Rarities

Geek & Sundry הכריזו על סדרת רשת חדש של מבוכים ודרקונים, אבל כזו שאמורה להיות יותר "פתוחה" ולא בתסריט מראש - מה שאני מבין מזה, אם הספקטרום נע בין Critical Role, שמהווה הקלטה של משחק לבין HarmonQuest, שזה תוכנית בידור עם תסריט, שזה באמצע. אבל זה רק ניחוש, כי הם לא מספקים ממש מידע, חוץ מזה שהמנחה היא Deborah Ann Woll, שמשחקת את קארן פייג' בדרדוויל וגם ערפדית בדם אמיתי.
זה די מגניב בחו"ל שזה מספיק במיינסטרים ששחקנים ידועים מגיעים לשחק ולהנחות סדרות כאלו.
לפי הקדימון - זה נראה מושקע מאוד

Set in a mysterious curio shop in the sleepy town of Bellbrook, RELICS AND RARITIES combines gripping storytelling, thrilling gameplay, and a dash of the unknown as the cast complete puzzles, fulfill missions, and wield their chosen relics in a way that fans of RPG shows have never seen, and fans who are not familiar with the RPG format can easily step into. Part procedural, part game, and part graphic adventure, the show is sure to ignite the imaginations of fans across genres.

“I’m so excited to finally announce my new show, Relics and Rarities,” Woll said. “We’ve assembled a stellar creative team, along with amazingly intricate set design, props and puzzles, a hilarious and surprising cast – and an original world and campaign of my own creation.” Telegraphing the season’s worth of surprises and special guest appearances, she continued, “You’ll have to watch to see what tricks I have up my sleeve.”

With a core cast that includes Tommy Walker (Daredevil, Henry Danger), Julia Dennis (Lofty Dreams, What Would You Do), Jasmine Bhullar (Starter Kit: Vampire the Masquerade, Twitch’s ThatBronzeGirl) and Xander Jeanneret (King of Nerds, Sagas of Sundry), each episode also features secret celebrity guests, completing unique and compelling missions in the entirely original world that Woll has created.

מתוך סקרנות, באיזו סדרות רשת של מבוכים ודרקונים אתם צופים?

ראיתי אותה גם בתוכניות אחרות מהסוג הזה, לדעתי היא די ותיקה בז'אנר. אגב, עליתי לא מזמן על זה שהרבה מהסלבס שמשתתפים בתוכניות האלה מגיעים מדם אמיתי, וזה חלקית בעקבות Joe Manganiello, שחקן בדם אמיתי ושחקן מו"ד ותיק שהשתתף בכמה תוכניות משחקים וגם מארח בבית שלו משחקים עם מלא סלבס. נראה לי הוא מאוד מרכזי בקשר בין מו"ד וסלבריטיז שם.

חייב להודות שהשימוש היחיד שאני עושה ביוטיוב הוא השמעת מוסיקת רקע או להראות לילד דברים כמו "היה היה". הרצאות הטד היחידות שראיתי היו כשהקרינו אותן בכל מיני כנסים מקצועיים וכיו"ב וסדרות רשת לא ראיתי מעולם - בכלל זאת על משחקי תפקידים. למה? בעיקר חוסר סבלנות וקשב נמוך ל"ראשים מדברים" על המסך.

אני יודע שיש סידרת רשת ישראלית על משחקי תפקידים בהשתתפות אנשים מהפורום שקישרו אליה כאן מפעם לפעם והיא כנראה סבבה, אבל מעולם לא צפיתי גם בה - מאותן סיבות של חוסר סלבנות וקשב, שמוכפלות על ידי חוסר רצון לשמוע את גורודין מדבר.

ראיתי שגם יש בתוכנית שלה שחקן אחר מ daredevil, אולי זה כמו וירוס ?🤪
אם זה בזכות ג׳ו כל הכבוד לו - הוא ממש אחלה, נראה שהוא נטל על עצמו את תפקיד השגריר של מבוכים ודרקונים להוליווד. גם יש לו חדר משחקים מגניב בבית... כיף לאמריקאים עם הבתים הגדולים...

למרות שאני מסכים שזה לא מציג את משחק התפקידים, אבל זה גם לא מנסה. זה מציג את המנחה ואת הרקע של המשחק (מבחינת תפאורה) - וזה בעיניי מדליק.
איך יהיה המשחק עצמו? ממש לא ברור לי, אבל לא נראה לי שדרמה משעממת. אני חושב שהם הולכים על משהו בסגנון של Force Grey או Titansgrave, אבל זה ניחוש נטו - כי לא באמת מציגים/מסבירים את סגנון המשחק.

הממ... מצטרף למפקד האלמוני - אין לי עניין בסדרות רשת של משחקי תפקידים.
ראיתי את הפרק הראשון של גלגול גורלי, וזו בהחלט סדרה טובה, אבל לא רואה סיבה להמשיך לפרק השני. כנ"ל לגבי צפייה בספורט מקצועי או דברים כאלה. אני לא בקטע של זה.
אבל זה מגניב שמ"ת יותר פופולריים בכל מיני מקומות, אפילו שזה רק בחו"ל.

The oldman אמר/ה:
למרות שאני מסכים שזה לא מציג את משחק התפקידים, אבל זה גם לא מנסה. זה מציג את המנחה ואת הרקע של המשחק (מבחינת תפאורה) - וזה בעיניי מדליק.
איך יהיה המשחק עצמו? ממש לא ברור לי, אבל לא נראה לי שדרמה משעממת. אני חושב שהם הולכים על משהו בסגנון של Force Grey או Titansgrave, אבל זה ניחוש נטו - כי לא באמת מציגים/מסבירים את סגנון המשחק.

הבעיה היא האווירה שזה מציג. והאווירה שהסרטון מציג בהחלט לא גורמת לי לרצות לראות את הסדרה הזו.

אז ראיתי בסופ"ש את הפרק הראשון, שאורכו שעתיים. אני חייב לציין שהופתעתי לטובה. גם מדבורה-אן כמנחה, שהיא סבבה לגמרי וגם מהסגנון - זה אמנם מבוכים ודרקונים, אבל עם דגש יותר סיפורי-רציני. קצת מבאס שהשחקן האורח בפרק הראשון (דם הדרקון אליסטר) הוא רק לפרק הזה, הוא היה הכי טוב לדעתי.
ותחזיקו מעמד לעבור את העשר דקות הראשון עם הקטע בחנות, הוא לדעתי יותר חלש מהמשחק עצמו שמגיע אחר-כך.
בסך-הכל מהנה לצפייה.

חזרה