• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

מהדורה 5 בילד למכשף AoE/ crowd controller (מה' 5)

זרתוסטרה

פונדקאי ותיק
היי, לא יודע אם זה לגיטימי לבקש כאן דברים כאלה ( לא ממש ראיתי פוסטים כאלה למדומני). אבל אני מנסה לבנות מכשף שהתפקיד שלו בקבוצה הולך להיות משהו בין לחשים אזוריים לdebuffs. יש למישהו רעיון איך לבנות מכשף כזה? לחשים מומלצים או קווי מחשבה לדבוק בהם?

סורסורר.
כרגע אני דרגה 2, בחרתי בנתיב הwild magic והלחשים הראשונים שלי הם:
לחשונים- prestidigitation,frostbite, firebolt, minor illusion
לחשים דרג 1- mage armor, chromatic orb, sleep.

הכיוון מחשבה שלי היה לקחת לחשים די גנריים כך ש: firebolt וchromatic orb יהיו "לחשי הנזק נגד מטרה יחידה" העיקריים שלי.
mage armor לחש ההגנה העיקרי שלי.
frostbite לחש האפקט שלי.
prestidigitation וminor illusion לחשי הutility שלי.
ולבסוף sleep כלחש ההשפעה האזורית שלי.

המטרה בבחירה הייתה שאלה יהיו הלחשים הבסיסים שלי לכל תרחיש שיבוא ומכאן אני אנסה לבנות את המכשף שלי כך שיתמקצע יותר בלחשים אזוריים ולחשי אפקטים.

עריכה: מניח שהשהם שלי יתן לי לשנות כמה לחשים אם ירצה מאחר שאנחנו עדיין ממש בתחילת המשחק.

אוקי, עד כה נראה שאתה עושה בחירות טובת לבד. מבחינת מטה-מג'יק הייתי לוקח את לחש זהיר, השני די חופשי.
ממבחינת בחירת לחשים, יכול להיות שמידי פעם לחש שהוא לא נזק יכול להיות לא פחות יעיל, פשוט קח את זה בחשבון.

נראה לי שהייתי מציע לך לקחת בדרג 4 את הכשרון war caster במקום להעלות תכונות, אבל זה מאוד תלוי באיך הקבוצה מתפקדת. ועד כמה הדמות תמצא את עצמה חוטפת נזק, מניסיון זה די מציק שחלק מהלחשים נשברים אחרי סיבוב בגלל בדיקת ריכוז שנכשלת.

מאחר ואתה דרגה 2, אין יותר מידי מה לשנות/להתאים בנתים. התוכנית שאתה חושב לעשות נשמעת אחלה, וב5 אין מליון ו2 לחשים ולחשי מלכודות ליפול בהם.

חזרה