• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

מהדורה 3/3.5 עזרה בבילד ב3.5

אז אני בונה דמות למערכה של רומח הדרקון ב3.5
ויש לי סוד אפל, אני לא כזה מומחה בבילדינג, הספרים הרלבנטים, הם הספרי בסיס והספרים שקשורים לרומח הדרקון...
רוצה לבנות כוהן או דרואיד שסוגד לזבואים, המערכה מתחילה מדרגה 1 וממשיכה לרמה 20.
טיפים?

קשה לי עם זבואים, ומסיבות טיפשיות ממש - לא כי היא "אלת הים המרושעת" או משהו כזה, אלא כי:

1) השם שלה פשוט.. מוזר.. זה כאילו שמישהו (אני חושד במורמוני מסויים) ניסה להמציא שם שנשמע כמו עברית והדביק ביחד את המילים "בעל זבוב" ו"אלוהים" ויצא לו משהו מוזר כזה שנשמע עברית אבל זה לא. במאמר מוסגר - ברומח הדרקון יש היברואיזמים נוספים (כיסלו, כמוש) שנשמעים פחות רע.

2) אחת הצורות שלה היא של צב ענקי עם פרצוף של אישה ושיער ארוך. היא גם האמא של אריאקאן כשהאבא הוא אריאקס. כל פעם שאני שומע "זבואים" יש לי בראש ויז'ואל של אריאקס, "קיסר אנסאלון" הנורא, עם הקסדה המקורננת והמפחידה שלו, גוהר על צב גדול - קצת כמו הערסים האלה שמצטלמים בטיילת של אילת עושים "דברים מצחיקים" לפסלים של צבים ענקיים שהיו שם. זה פשוט כל כך מטריד...

איזה פורום? (לא פה ככל הידוע לי :D)
אז לא הבנתי מה אתה רוצה מהדרואיד שלך.
אתה רוצה לבנות דרואיד מכאנית ל3.5 - קח הרבה חכמה, את הכשרון לחש טבעי, ופשוט לך בצורת פרא ותכסח אויבים. הוא גם ככה מטיל מלא, הוא לא צריך הרבה יותר מזה. חוץ מזה קח שריון wild (ותטיל עליו ironwood) שיתן לך את התוסף שלו גם בצורת פרא, אוamulet of natual armor. בנוסף שרביט של ריפוי פצעים קלים כדי לרפא את כולם בזול בין היתקלויות והדרואיד שלך מלך גם בלי אופטימיזציה.

אתה דרגה 1. אין יותר מידי חוכמות פה...
אם כוהן, אז הרבה חוכמה. ואז אם אתה רוצה קפאפ תשקיע בכוח וחוסן. ותעשה דאמפ לתבונה זרזיות וכריזמה (גירוש זה נחמד, אבל אפשר להסתדר) וקח שריון ומגן (בשביל דרג"ש) ./אם טווח אתה יכול להשקיע יותר בכריזמה. ולקחת קשתות זאן בשביל להוסיף חוכמה לטווח במקום זריזות (ואז לעשות קצת דאמפ לזריזות. להשקיע בחוסן וכריזמה)... לא סגור מה התחומי השפעה שלה... יכול לבדוק לל מאוחר יותר.

דרואיד עובד די דומה... בכללי בדרגה 1 הם דומים חוץ מהשריון. ודרואיד יכול לוותר לגמרי על כריזמה.

אגב. פלפאית היא עדיין אלת הים. תוודא שלשחק דמות שאמורה להיות סוג של מלחית זה מתאים. ואתם לא משחקים במדבר 24/7

חזרה