• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

הדמויות האהובות עליכם

הטרובדור

פונדקאי מהשורה
אני בטוח שהיה דיון כזה בעבר, אבל לצערי אני לא מזהה אחד כזה בזמן האחרון. הדיון נפתח כי אני ממש רוצה לשמוע רעיונות יצירתיים.

אספר על שלי כדי שהדיון יפתח עם הצלחה אחת לפחות! :eek:rcwink:

1. גס, ברברי בן מחצית שהגיע משבט בני מחצית ברברים. הארכיטיפ שלו היה totem warrior במובן הזאבי, כיוון שהשבט שלו נהג לתקוף יחד, כמו להקת זאבים מכיוון שלבד לא היו מספיק חזקים.
2. דנור, הפייטן היחף שיצא לנדוד בעולם בגיל 40 אחרי שאישתו נפטרה. תמיד היה הקול של הקבוצה ובא בדרכי דיפלומטיה מוצלחים בגלל נסיון החיים שלו.

(דמות שלכם, כמובן שאפשר יותר מאחד, או דמות של שחקן שהיה איתכם)

הממ. הדמות המיתולוגית שלי היא מוריגן, ואני ממש רוצה לשחק אותה יותר. יצרתי אותה בערך בגיל 12, אז יש טיפה אדג'. והיא דמות שיועדה למשחק של דמויות טיפה מרושעות.
מדובר ביתומה שהבית שלה נשרף, ועל מנת לשרוד ברחובות היא עשתה עסקה עם שד. לאחר מכן, כוהן מקומי לקח אותה תחת חסותו לבית היתומים של אלת הלילה (Shar בממלכות נשכחות אאז"נ) ושם היא התחנכה, יועדה לגדולה ולמדה קסם קדוש.
מבחינה מכאנית, בניתי אותה במו"ד 4 כהיברידית של ארטיפייסר (מה שיוצג כעסקה שלה עם השד) וכרונפרסט (מה שיוצג בקטע הדתי). מעבר לזה, היא השתמשה בכמה זהויות בדויות- כי לאלה שאת השם שלה גנבתי יש כמה שמות. היה ממש כיף לשחק אותה, ממש אשמח לחזור אליה יום אחד.

דמות אחרת היא ואירן. לטאיש שסגד לדרקון הירוקה שהייתה באי שלו, ויצא בשמה מחוץ לאי כדי לעזור לשאר החבורה. הוא היה בחור קטן עם פה גדול- סוג דמות שאני ממש אוהב לשחק בזמן האחרון- ודי טיפש, מה שהפך את המשחק שלו להרבה יותר כיף. הוא לא ידע קרוא וכתוב, אבל כן התעניין בכנסייה בגלל שכשהוא ביקש ללמוד על פיילור, שלחו אותו לספרי התמונות- שם הוא ראה את פיילור שורף חוטאים, ונורא אהב את הרעיון הזה. כמו כן, כששכרו את החבורה לחסל קובולדים בתמורה למטבע זהב לראש, ואירן הבין את זה מילולית, וכרת את הראש של כל קובולד שהוא ראה, והסתובב איתם. לצערי, הוא מת בTPK מעצבן.

לא שיחקתי בשולחני, אז אני יכול לתת רק דמויות ממשחקים מקוונים שהתחברתי אליהן.

הדמות הראשונה שלי במ''ת היא (הוא) פריטיגר מרקומן, בן גורגונה מהמשחק של ניצן (שהולך ומתקרב לסיומו האפי, קולולוי!). אני אוהב במיוחד את איך שהוא מראה את ההתפתחות שלי כשחקן - הוא התחיל די עלוב, והדפ''ד שלו הוא אולי ההכי גרוע שכתבתי אי פעם, אבל כל זאת הראשון שלי. היו לי איתו כמה קפיצות לא הגיוניות בהתפתחות האופי (ממטומטם חביב - ששוחק בידי מטומטם חביב - הוא הפך לתככן שזמם להפליל את ראש המרד כדי לרשת את מקומו), אבל כשהתקבעתי עליו הוא הפך לאחת הדמויות הכי מהנות שלי.

עוד דמות נחמדה היא סנרד גארולפסון מ''חוזרים לאלאגייזיה'', גמד מזדקן שמשמש כמורה רוחני ולא-רוחני של יתום אותו לקח תחת חסותו, ושמטרתו היא לאחד את שבטי הגמדים תחתיו (עם סמכות טקסת של המלך). למרבה הצער המשחק הסתיים מוקדם מדי, כי היו לי מלא רעיונות מגניבים בשבילו.

ובאשר לדמות של שחקן שהיה איתי - זה היה חד''פ בדרקוניקון, אבל איך אפשר לשכוח את בום-בום הברברי, שרוב רצונו היה לעשות בום בום חזק על האויבים.

אתיאס מילדי הקיסרות, מנסה לבנות אותו כmastermind שמנהל צבא שישתלט על (אני עוד לא בטוח) ומשתמש בכישורים שלו ובכריזמה גבוהה לצורך כך. מעניין אותי לאן הוא יתפתח. [mention]הח'אן הטטרי[/mention] צריך לראות איך מפתחים אותו, אולי להביא איזו דמות מהעבר שצריך להגן עליה תוך כדי המשימה העיקרית.

כשהרצתי את המערכה האחרונה שלי, יצרתי מעין מתנקש שכיר שנשלח בעקבות הדמויות. קראתי לו מומיר ויג, על שם קלף מג'יק נחמד שלא קשור אליו בכלל, פשוט כי זה שם מגניב. מומיר ויג היה נער חווה קטן ששאף להפוך לאביר המלך כדי להילחם בכוחות הרשע, אך מאחר ולא הייתה לו גישה לאימונים או לנשק איכותי, לא הייתה לו אפשרות להצטרף לאבירי המלך. עד שהוא מצא קופסה שבה היה לכוד ג'יני. אני אקצר את הסיפור כי זה היה סיפור רקע די ארוך שאני לא זוכר את כולו, אבל הוא כלל משהו על חבורת ממציאים מטורפים, רוצח שכולא את הקורבנות שלו בקוביות קרח, וקללה עתיקה שהוטלה על הקופסה של הג'יני. בכל מקרה, הג'יני השתלט בסופו של דבר על הגוף של הנער, והכליאה שלו בתוך הגוף האנושי הפכה אותו למשוגע במקצת. הוא לא יכל להשתמש בכוחות ג'יניים רגילים, אבל כן היה לו כמה דברים מעניינים.
קודם כל, היו לו סוג של משקפי מגן מתוחכמים שמחוברים לעיניים שלו, ובעיקרון נותנים לו ראייה חדה בטירוף, ויכולת לראיית אמת וקריאת מחשבות, כמו הלחשים בשמות האלה. הדמות הייתה אמן היד הנעלמה, והשתמשה בארבעה חרבות שנשלטות בכוח טלקינטי כדי להילחם. השקעתי בדמות הזו יחסית הרבה, והיה לו אופי סדיסטי ופגום, אבל עם שמץ מהאצילות של המארח המקורי שנותרה בו, וסוג של תחכום כזה. אבל בסופו של דבר, בגלל כמה בחירות מוצלחות וסיבוב אירועים מוזר, לא יצא לי להשתמש בו, והוא פשוט מת אחרי שהדמויות פגשו אותו פעם אחת בלי להילחם בו. זה די תסכל אותי.

הדמות האהובה עלי היא קאגה מבני המפלצות.
על אף שהסיפור שלו מלאה בדברים מוזרים הדבר שהכי שמרתי עליו היא העובדה שהוא לא מסוגל לעמוד בכוחות עצמו, הוא תמיד מחפש את מי לשרת, כמו שמו (שאומר צל ביפנית) הוא לא מסוגל להתקיים בפני עצמו.

שיחקתי פעם ב3.5 נוכל בשם פיניקס שהיה (כך היה כתוב לו בדף הדמות) "בן זונה שחצן וסוציומת"
הוא היה ניטרלי אבל עם נטייה קטנה לטוב והיה יורד על כולם ומקלל כמו מלח שיכור

חזרה