• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

בקשת עזרה - מקצועות לא קסומים

Human_loving_Troll

פונדקאי פעיל
אני יוצר כרגע עולם חדש לכמפיין המבוסס על מהדורה חמישית. בעולם שלי אין קסם ואני נאלץ ליצור מספר מקצועות חדשים. ולהמיר כמה מקצועות קיימים ולהפוך אותם למקצועות ללא קסם, כלומר לא ברכות ולא כלום (המשחק מתרחש בעולם שלנו. כך שאי אפשר לעשות שום דבר הכורך קסם או פנטזיה.

אני צריך להמיר:
לוחם
ומנהיג https://www.dandwiki.com/wiki/Commander_(5e_Class)

אני מחפש טיפים או עזרה בהמרה.

נ.ב הפרוייקט אולי ישמש בעתיד למטרות רווח ואם משהו יעלה רעיון טוב אני אשתמש בו. (אני ארשום תודה מיוחדת)

תודה רבה לכל מי שעוזר

ללוחם אין קסם...הוא כנראה המקצוע שדורש הכי פחות המרה מעולם קסום לעולם ללא קסם. אפשר בבקשה לינק למנהיג? אני מניח שמדובר במקצוע תוצרת בית, אז יהיה מעט בעיה למצוא אותו לבד, אבל בכל מקרה נשמע כמו משהו לא ממש קסום, בערך כמו המצביא של מו"ד 4. אבל שוב, בלי הקישור אי אפשר לדעת

לא הבנתי, אתה מנסה לקחת מקצועות שלא משתמשים בקסם בכל מקרה ולהפוך אותם לעוד יותר לא קסומים?
כהערת אגב, לא כדאי לך להשתמש במקצועות הומברו מהוויקי, הם לרוב שבורים. אם אתה רוצה גרסה יותר טובה למפקד, יש לך את המצביא: http://www.giantitp.com/forums/showthread.php?386929-The-Warlord-now-in-5e!

קודם כל תפתח ברשימת מקצועות שאתה רוצה בעולם בכלל.
ואיך אתה רואה ריפוי? כי בלי לחשי/יכולות ריפוי, כל האיזון המכאני של המשחק משתנה לגמרי.

The oldman אמר/ה:
קודם כל תפתח ברשימת מקצועות שאתה רוצה בעולם בכלל.
ואיך אתה רואה ריפוי? כי בלי לחשי/יכולות ריפוי, כל האיזון המכאני של המשחק משתנה לגמרי.

ריפוי זה טוב לאמצע הקרב, אבל דווקא במהדורה הזאת דמויות יכולות להתרפא די סבבה גם בין קרבות עם שימוש במנוחות קצרות וק"פ. לשחק בלי לחשי ריפוי זה עד כדי כך משמעותי? אפשר לדמיין בקלות קבוצה שלא מכילה הילר, למשל. האם הם בהכרח יסבלו?

שיטת הנזק של מו"ד5 היא מופשטת. ז"א - זה שמישהו גרם לך 8 נקודות נזק במכת חרב, ועכשיו נחת במנוחה ארוכה והתאוששת והנק"פ שלך חזר לערך מלא, זה לא אומר שהפצע שהחרב גרמה נעלם - רק שאתה מרגיש טוב וחזק מספיק כדי לתפקד כרגיל.

באותה מידה, כישרון בערכת עזרה ראשונה יכול לרפא 5 נק"פ או 50 נק"פ.

Troll_love_uman אמר/ה:
יכולות הריפואי הן כמו במציאות, ואף מתקדמות יותר כי העולם הוא עתידני.
רגע, אתה רוצה לבנות גרסה עתידנית של מוד חמש או עולם פנטזיה נטול קסם? זה שני דברים שונים.

חזרה